Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Współpraca z deweloperami

Doświadczenie

ponad 25 lat na rynku

Poważne inwestycje realizuje się z poważnymi partnerami. Każdego roku Domus obsługuje dziesiątki dużych inwestycji dostarczając na nie okładziny ceramiczne o znakomitych parametrach technicznych i wysokich walorach estetycznych.

Bez pośredników

gwarancja atrakcyjnej ceny

Współpracujemy bezpośrednio z ponad 50 producentami płytek hiszpańskich, włoskich i niemieckich. Nasza znakomita pozycja negocjacyjna pozwala na uzyskiwanie najlepszych ofert dla naszych klientów.

Terminowość dostaw

bezpośrednio na budowę

W zależności od miejsca inwestycji płytki dostarczamy własnym lub zleconym transportem, zarówno z naszych magazynów krajowych jak i bezpośrednio od producentów.

Profesjonalizm

serwis na wysokim poziomie

Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę przed rozpoczęciem inwestycji, w trakcie jej trwania oraz po jej zakończeniu. Udostępniamy wszelkie potrzebne dokumenty i certyfikaty.

Miejsce reklamowe

Twoja firma na naszej stronie internetowej

Osoby które planują zakup nowych mieszkań lub innych lokali na rynku pierwotnym niemal zawsze szukają informacji na temat rzetelności i uczciwości deweloperów. Dla tego my również na naszej stronie dzielimy się z nimi wiedzą, o tym którzy deweloperzy godni są zaufania.

 

 

 

 

 

 

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo