Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

współpraca z architektami

Pogotowie serwisowe

z indywidualnym opiekunem do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu produktu odpowiadającego bardzo szczegółowej specyfikacji? Musisz zaproponować klientowi płytki lub wyposażenie o jasno sprecyzowanych parametrach?  Poszukujesz tekstur  do wykonania wizualizacji?  Twój opiekun pomoże Ci w szybkim załatwieniu wszystkich tych spraw. W Twoim imieniu będzie się kontaktował z producentami, doradcami technicznymi, dopilnuje aby potrzebne Ci informacje dotarły do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe.

Komfortowe miejsce

do spotkań z Twoimi klientami

W naszych salonach znajdują się specjalne strefy dla architektów chcących spotykać się z klientami. Wszyscy współpracujący z nami projektanci mogą liczyć na wygodne i ciche miejsce, w którym można spokojnie pracować z klientem. Jako gospodarze zapewniamy między innymi darmowy internet, dodatkowy duży ekran, na którym można prezentować wizualizacje. Udostępniamy katalogi, wzorniki a także kawę i herbatę.

Satysfakcjonujące warunki współpracy

re-faktury lub system prowizyjny

Oferujemy jasne i czytelne warunki współpracy z architektami. Wszelkie zobowiązania finansowe wynikające z zawartej umowy wypłacamy terminowo, a reguły według których się je wylicza zawsze ustalane są na początku współpracy.

Szeroka gama asortymentu

w atrakcyjnych cenach

Współpracujemy z ponad 100 producentami – z czego około połowa to fabryki włoskie, hiszpańskie i niemieckie produkujące płytki gresowe, klinkierowe oraz wykonane z czerwonej i białej gliny. Jako bezpośredni odbiorcy gwarantujemy najlepsze warunki cenowe. Duża cześć oferowanych przez nas produktów dostępna jest od ręki w naszych magazynach.

Miejsce reklamowe

na naszej stronie internetowej

Będziemy promować Twoje usługi na naszej stronie internetowej. Wykonamy i zamieścimy w naszym serwisie Twoją własną wizytówkę zawierającą galerię wykonanych projektów, dane teleadresowe oraz link do twojej strony www.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo