Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Studio projektowe – projektant Jakub Mizuła

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nadać charakter każdemu wnętrzu. Dla Be creative urządzanie wnętrz nie jest wyłącznie wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Kolejne zlecenie jest dla nas wyzwaniem i źródłem inspiracji.

Pragniesz oryginalnego, niepowtarzalnego wnętrza? Be creative gwarantuje, iż twoje mieszkanie będzie wyjątkowe i w pełni funkcjonalne. Zmierzamy nieustannie do podnoszenia swoich kwalifikacji i wprowadzamy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w swoich projektach, doskonalimy swoje umiejętności. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego przed przystąpieniem do pracy staramy się poznać ich preferencje.

Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze projektu? My zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materiałów budowlanych, wykończeniowych i mebli. Jesteś zdania, że na takie usługi mogą sobie pozwolić nieliczni? Nasza firma oferuje aranżacje zgodne z oczekiwaniami klientów i dostosowane do ich zasobów finansowych.

Przyświeca nam jeden cel: pełne zadowolenie klienta. Tworzymy projekty, w których liczy się każdy szczegół, dotyczy to zarówno etapu projektowania, jak i realizacji zlecenia. Potrzebujesz kompleksowej i profesjonalnej obsługi inwestycji? Już dziś skontaktuj się z nami!

Be creative świadczy usługi na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Termin spotkania dostosowujemy do Państwa harmonogramu i oczekiwań.

EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka

Od kilku lat prowadzę własną autorską pracownię projektową EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka, która dzisiaj dzięki pracowitości, doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do pracy jest rozpoznawalną marką.

Ukończyłam renomowaną uczelnię Style Desing College Mediolan. Projektuję różnorodne wnętrza dla bardzo różnych ludzi.

Staram się aby zleceniodawca w przedstawionych mu projektach odnalazł coś co go poruszy, aby z moją pomocą mógł wyrazić swoje wyobrażenia w przestrzeni.

Dobrze zaprojektowane wnętrze jest jak rama, którą można wypełniać wymarzonymi bibelotami, szlachetnymi tekstyliami oraz przedmiotami przywiezionymi z podróży.

EWEM

to także

Empatia

porozumienie z inwestorem na każdym etapie projektu
Wnętrze

jest wizualizacją potrzeb i oczekiwań klienta
Elastyczność

pozwala realizować projekty zarówno wielkich przestrzeni publicznych, jak i małych wnętrz nastawionych na korespondencję z rzeczywistością zewnętrzną
Miłość

potrzeba serca do tworzenia piękna.

Projekty na terenie całego kraju oraz Berlin.

Projekty z nadzorem w promieniu 150km od Piły plus Warszawa i Trójmiasto.

Pracownia Projektowania Wnętrz – Karolina Czapla

Tworzę wnętrza w których inwestor czuje się wyjątkowo, komfortowo, wyrafinowanie. Wnętrza które inspirują na co dzień, są pełne harmonii i kontrastów. Wnętrza które są dostosowane do stylu życia klienta, odzwierciedlając jego ciało i ducha. Wnętrza w których poczujesz się jak w domu. Moja edukacja aranżacji wnętrz zaczęła się już kiedy jako nastolatka z zamiłowaniem zmieniałam najmniejsze szczegóły wnętrza w domu rodzinnym. Odkąd pamiętam byłam wrażliwa na otaczające mnie piękno i przywiązywałam dużą wagę do estetyki. Teraz kiedy już jestem dyplomowanym architektem wnętrz uważam za mój obowiązek wkładać całe serce w kreowanie nowych wnętrz. Wiem, że bardzo często czytają Państwo na stronach, profilach projektantów, że projektowanie jest ich pasją, miłością, hobby. Ale to jest prawda – projektant musi kochać swój zawód, bo tylko wtedy wychodzi coś pięknego. Proces twórczy zaczyna się od słuchania moich klientów – to decyduje jak projekt może uczynić ich życie piękniejszym. Piękno tkwi w szczegółach: lekkość, elastyczność i czystość. Meble i wnętrza które projektuję odzwierciedlają znane formy, ale linie są uproszczone i czyste. Jestem zwolennikiem spokojnej palety barw przemywanej bogactwem kolorów. Warstwy i nieoczekiwane połączenie osiąga harmonię. Wahasz się którego projektanta wybrać? Pozwól że ci w tym pomogę. Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą i warunkami współpracy. Jeśli czegoś nie rozumiesz pytaj! Ważnym jest aby prace w portfolio odpowiadały twoim gustom wtedy jest już 50% sukcesu. Wiadomym jest że nie ograniczam się do projektowania w jednym stylu lub formie, jednak każdy ma inne podejście do wnętrza. Zachęcam do skontaktowania się ze mną, aby zamienić kilka słów i zobaczyć czy się ”dogadamy”. Jeśli nadal masz wątpliwości chętnie podam telefon kontaktowy do inwestora, który już mieszka w swoim nowym wnętrzu.

AB Anna Błaszczuk ARCHITEKT WNĘTRZ

Opierając się na wykształceniu z zakresu architektury wnętrz, doświadczeniu i znajomości trendów w designie, oddaję do Państwa dyspozycji profesjonalne usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.Stworzenie przyjaznej przestrzeni służacej potrzebom użytkowników jest moim celem.Przy połączeniu kreatywnym podejściu wraz z oczekiwaniami klienta powstają wnętrza o przemyślanej funkcjonalności połączonej z estetyką i dbałościa o każdy szczegół.Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników, dlatego otoczenie w którym przebywamy, powinno przynosić nam komfort, radość oraz zadowolenie z funkcjonalności naszego mieszkania. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo