Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka

Od kilku lat prowadzę własną autorską pracownię projektową EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka, która dzisiaj dzięki pracowitości, doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do pracy jest rozpoznawalną marką.

Ukończyłam renomowaną uczelnię Style Desing College Mediolan. Projektuję różnorodne wnętrza dla bardzo różnych ludzi.

Staram się aby zleceniodawca w przedstawionych mu projektach odnalazł coś co go poruszy, aby z moją pomocą mógł wyrazić swoje wyobrażenia w przestrzeni.

Dobrze zaprojektowane wnętrze jest jak rama, którą można wypełniać wymarzonymi bibelotami, szlachetnymi tekstyliami oraz przedmiotami przywiezionymi z podróży.

EWEM

to także

Empatia

porozumienie z inwestorem na każdym etapie projektu
Wnętrze

jest wizualizacją potrzeb i oczekiwań klienta
Elastyczność

pozwala realizować projekty zarówno wielkich przestrzeni publicznych, jak i małych wnętrz nastawionych na korespondencję z rzeczywistością zewnętrzną
Miłość

potrzeba serca do tworzenia piękna.

Projekty na terenie całego kraju oraz Berlin.

Projekty z nadzorem w promieniu 150km od Piły plus Warszawa i Trójmiasto.

Pilmade Krzysztof Krysiak

Firma Pilmade została założona wiele lat temu co pozwoliło nam nabrać olbrzymiego doświadczenia na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w wykańczaniu mieszkań i domków “pod klucz”, staramy się aby każdy projekt był idealnie dopasowany do klienta i spełniał wszystkie kryteria postawione przez inwestora. Zapewniamy szerokie doradztwo podczas wykonywania usług i fachową obsługę. Przykładowe usługi jakie wykonujemy to:
– adaptacje wnętrz domów, mieszkań i lokali “pod klucz”
– remonty i modernizacje istniejących budynków
– szpachlowanie, malowanie
– zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych również dekoracyjne
– kompleksowe remonty łazienek, kuchni i innych pomieszczeń
– montaż stolarki drzwiowej oraz okiennej
– układanie płytek, glazury, gresu, terakoty, paneli
– instalacje wodno-kanalizacyjne
– montaż i wykonywanie kominków
– wykonywanie elewacji zewnętrznych domów jednorodzinnych
– sztuki dekoratorskie
– oraz inne rodzaje prac wykończeniowych i remontowych
– współpracujemy z projektantami
– oraz nasza nowa gałąź usług to montaż instalacji fotowoltaicznych (OZE)
Usługi wykonujemy na terenie lokalnym (Piła i okolice), jak i na terenie krajowym zapewniając pełne i komfortowe doradztwo przy wyborze projektów i technologii budowlanych podczas wykonywania usług. Podczas wykonywania usług stawiamy na wysoką jakość, fachowość, kreatywność i innowacyjność. Szanując Państwa czas, ściśle przestrzegamy terminu rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych.

Pracownia Projektowania Wnętrz – Karolina Czapla

Tworzę wnętrza w których inwestor czuje się wyjątkowo, komfortowo, wyrafinowanie. Wnętrza które inspirują na co dzień, są pełne harmonii i kontrastów. Wnętrza które są dostosowane do stylu życia klienta, odzwierciedlając jego ciało i ducha. Wnętrza w których poczujesz się jak w domu. Moja edukacja aranżacji wnętrz zaczęła się już kiedy jako nastolatka z zamiłowaniem zmieniałam najmniejsze szczegóły wnętrza w domu rodzinnym. Odkąd pamiętam byłam wrażliwa na otaczające mnie piękno i przywiązywałam dużą wagę do estetyki. Teraz kiedy już jestem dyplomowanym architektem wnętrz uważam za mój obowiązek wkładać całe serce w kreowanie nowych wnętrz. Wiem, że bardzo często czytają Państwo na stronach, profilach projektantów, że projektowanie jest ich pasją, miłością, hobby. Ale to jest prawda – projektant musi kochać swój zawód, bo tylko wtedy wychodzi coś pięknego. Proces twórczy zaczyna się od słuchania moich klientów – to decyduje jak projekt może uczynić ich życie piękniejszym. Piękno tkwi w szczegółach: lekkość, elastyczność i czystość. Meble i wnętrza które projektuję odzwierciedlają znane formy, ale linie są uproszczone i czyste. Jestem zwolennikiem spokojnej palety barw przemywanej bogactwem kolorów. Warstwy i nieoczekiwane połączenie osiąga harmonię. Wahasz się którego projektanta wybrać? Pozwól że ci w tym pomogę. Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą i warunkami współpracy. Jeśli czegoś nie rozumiesz pytaj! Ważnym jest aby prace w portfolio odpowiadały twoim gustom wtedy jest już 50% sukcesu. Wiadomym jest że nie ograniczam się do projektowania w jednym stylu lub formie, jednak każdy ma inne podejście do wnętrza. Zachęcam do skontaktowania się ze mną, aby zamienić kilka słów i zobaczyć czy się ”dogadamy”. Jeśli nadal masz wątpliwości chętnie podam telefon kontaktowy do inwestora, który już mieszka w swoim nowym wnętrzu.

mgr inż. arch. Magdalena Ozga

W swojej pracy staram się przede wszystkim zrozumieć klienta – jego oczekiwania wobec wnętrza. To pozwala mi zaproponować jego wizję, która najpełniej będzie łączyć moją wiedzę i doświadczenie z użytecznością i estetyką domów i mieszkań. Od kilkunastu lat prowadzę własną pracownię, w której zrealizowałam setki projektów wnętrz prywatnych i lokali usługowych.

PROJEKTANT MARIA KOZAK

Najbliższe są mi wnętrza nowoczesne, których surowy charakter przełamuję użyciem naturalnych materiałów. Ważnym elementem kształtowania przestrzeni jest dla mnie światło i struktura. Zawsze jednak wracam do podstawowych wyznaczników jakimi są: funkcjonalność oraz potrzeby i gusta użytkownika.

AB Anna Błaszczuk ARCHITEKT WNĘTRZ

Opierając się na wykształceniu z zakresu architektury wnętrz, doświadczeniu i znajomości trendów w designie, oddaję do Państwa dyspozycji profesjonalne usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.Stworzenie przyjaznej przestrzeni służacej potrzebom użytkowników jest moim celem.Przy połączeniu kreatywnym podejściu wraz z oczekiwaniami klienta powstają wnętrza o przemyślanej funkcjonalności połączonej z estetyką i dbałościa o każdy szczegół.Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników, dlatego otoczenie w którym przebywamy, powinno przynosić nam komfort, radość oraz zadowolenie z funkcjonalności naszego mieszkania. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna.

VanArt studio projektowe – Milena Smogorzewska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ( dawne ASP) i od 2009 roku mam tę niebywałą przyjemność bycia architektem wnętrz. Czym jest dla mnie kreacja przestrzeni? Pasją !!!
Pasja którą chcę dzielić się z innymi, z ludźmi którzy powierzą mi swoje wnętrza , domy, firmy. Kreacja wnętrza zawsze jest sprawą indywidualną, nietypową, wyjątkową dlatego projektując , pracuję kompleksowo. Dbam nie tylko o koncepcję , projekt wstępny czy projekty szczegółowe, rysunki wykonawcze. Pomagam w doborze specjalistów, dostawców, ekip wykończeniowych. A jeśli tylko takie jest życzenie inwestora organizuję logistykę i prowadzę nadzór autorski nad całością projektu. Współpracuję z szeregiem wykonawców, firm meblowych, stolarni. Zapewniam szeroką rozumianą pomoc i korzystne rabaty.Podstawą mojej pracy jest umiejętna selekcja i świadomy dobór rozwiązań, zależnie od charakteru, oczekiwań i możliwości finansowych inwestora. Nie boję się wyzwań i zapraszam do przeżycia wspólnej przygody projektowej …

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo