Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

SYME – Pracownia wnętrz.

Jesteśmy młodym biurem projektowym, złożonym z architektów wnętrz oraz grafików, działającym na terenie całego Śląska. Pasjonujemy się wnętrzami, tworzymy je w oparciu o najnowsze trendy, własne doświadczenie oraz poczucie stylu. Nasze projekty dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Jesteśmy wszechstronni, aby móc kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz wykonawcze wnętrz mieszkalnych i publicznych, a także projektujemy meble na wymiar. Współpracujemy z szeregiem specjalistów i podwykonawców, co pozwala na sprawną realizację projektu.

ZERO32

ZERO32 ARCHITEKCI to zespół projektantów wyspecjalizowanych w różnych branżach. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od analiz przedprojektowych po nadzór inwestorski. Realizujemy projekty związane z architekturą, aranżacją wnętrz, grafiką, identyfikacją wizualną i urbanistyką. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalizm i prostotę rozwiązań. Realizujemy projekty na terenie całego województwa śląskiego i okolic. Zapraszamy do kontaktu.

Patix

Wykonujemy prace wykończeniowe i renowacyjne, instalacyjne, konstrukcyjne, remontowe i ogólnobudowlane, zajmujemy się adaptacją obiektów handlowych i biurowych oraz modernizacją domów i mieszkań. Roboty murarskie i tynkarskie, izolacje, docieplenia, roboty dekarskie, systemy odwodnień, systemy gipsowo-kartonowe, sufity podwieszane, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana podłóg, roboty malarskie, układanie glazury, terakoty, gresu, mozaiki, instalacje c.o., wod.-kan., gaz, wentylacja, klimatyzacja, systemy kominowe, montaż armatury i ceramiki sanitarnej, instalacje elektryczne, teletechniczne (alarmowe, domofonowe, telefoniczne, RTV/SAT,komputerowe), ogrzewanie podłogowe, roboty rozbiórkowe i demontażowe.

EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka

Od kilku lat prowadzę własną autorską pracownię projektową EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka, która dzisiaj dzięki pracowitości, doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do pracy jest rozpoznawalną marką.

Ukończyłam renomowaną uczelnię Style Desing College Mediolan. Projektuję różnorodne wnętrza dla bardzo różnych ludzi.

Staram się aby zleceniodawca w przedstawionych mu projektach odnalazł coś co go poruszy, aby z moją pomocą mógł wyrazić swoje wyobrażenia w przestrzeni.

Dobrze zaprojektowane wnętrze jest jak rama, którą można wypełniać wymarzonymi bibelotami, szlachetnymi tekstyliami oraz przedmiotami przywiezionymi z podróży.

EWEM

to także

Empatia

porozumienie z inwestorem na każdym etapie projektu
Wnętrze

jest wizualizacją potrzeb i oczekiwań klienta
Elastyczność

pozwala realizować projekty zarówno wielkich przestrzeni publicznych, jak i małych wnętrz nastawionych na korespondencję z rzeczywistością zewnętrzną
Miłość

potrzeba serca do tworzenia piękna.

Projekty na terenie całego kraju oraz Berlin.

Projekty z nadzorem w promieniu 150km od Piły plus Warszawa i Trójmiasto.

Pracownia Projektowania Wnętrz – Karolina Czapla

Tworzę wnętrza w których inwestor czuje się wyjątkowo, komfortowo, wyrafinowanie. Wnętrza które inspirują na co dzień, są pełne harmonii i kontrastów. Wnętrza które są dostosowane do stylu życia klienta, odzwierciedlając jego ciało i ducha. Wnętrza w których poczujesz się jak w domu. Moja edukacja aranżacji wnętrz zaczęła się już kiedy jako nastolatka z zamiłowaniem zmieniałam najmniejsze szczegóły wnętrza w domu rodzinnym. Odkąd pamiętam byłam wrażliwa na otaczające mnie piękno i przywiązywałam dużą wagę do estetyki. Teraz kiedy już jestem dyplomowanym architektem wnętrz uważam za mój obowiązek wkładać całe serce w kreowanie nowych wnętrz. Wiem, że bardzo często czytają Państwo na stronach, profilach projektantów, że projektowanie jest ich pasją, miłością, hobby. Ale to jest prawda – projektant musi kochać swój zawód, bo tylko wtedy wychodzi coś pięknego. Proces twórczy zaczyna się od słuchania moich klientów – to decyduje jak projekt może uczynić ich życie piękniejszym. Piękno tkwi w szczegółach: lekkość, elastyczność i czystość. Meble i wnętrza które projektuję odzwierciedlają znane formy, ale linie są uproszczone i czyste. Jestem zwolennikiem spokojnej palety barw przemywanej bogactwem kolorów. Warstwy i nieoczekiwane połączenie osiąga harmonię. Wahasz się którego projektanta wybrać? Pozwól że ci w tym pomogę. Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą i warunkami współpracy. Jeśli czegoś nie rozumiesz pytaj! Ważnym jest aby prace w portfolio odpowiadały twoim gustom wtedy jest już 50% sukcesu. Wiadomym jest że nie ograniczam się do projektowania w jednym stylu lub formie, jednak każdy ma inne podejście do wnętrza. Zachęcam do skontaktowania się ze mną, aby zamienić kilka słów i zobaczyć czy się ”dogadamy”. Jeśli nadal masz wątpliwości chętnie podam telefon kontaktowy do inwestora, który już mieszka w swoim nowym wnętrzu.

PRACOWNIA PROJEKTOWA Ewelina Kot

Pracownia projektowa Ewelina Kot oferuje aranżację oraz projekty wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz usługowych . W zależności od oczekiwań Klienta wykonuję projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz nadzór autorski. W swojej pracy łączę pasję z 8-letnim doświadczeniem zawodowym.

ESprojekt architektura wnętrz

Nasza firma specjalizuje się w zakresie architektury i aranżacji wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem i organizacją przestrzeni zarówno obiektów użyteczności publicznej jak i budynków prywatnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe projektowanie wnętrz, elewacji i terenów zielonych. Firma istnieje od 1998 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie w zakresie aranżacji przestrzeni. Stopień wyszkolenia pracowników pozwala sprostać wymaganiom nowoczesnej aranżacji, a wnętrze nabiera indywidualnego wyrazu. W naszym zespole działają architekci, kosztorysanci, plastycy i kierownicy budowy z niezbędnymi uprawnieniami. W 2005 roku firma otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowa na Częstochowskich Targach Budowlanych.

Jakub Okularczyk – P.P.H.U Friend Share

Jestem wykonawcą od wielu lat prowadzącym działalność w branży budowlano-remontowej. Do wykonywanych przeze mnie prac należą w szczególności: flizowanie,  instalacje sanitarne, montaż jak i przebudowa, malowanie, listwy sufitowe i przypodłogowe, blaty z naturalnego drewna do kuchni i łazienek (sprzedaż , montaż, impregnacja, konserwacja). Ponad to zajmuję się montażem podłóg panelowych i wykładzin dywanowych z efektem “chodzenia po księżycu”, instalacjami oświetlenia, budową ogrodów wertykalnych (tzw. ścian zieleni).

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo