ROZUMIEM

Oferty pracy

Projektant wnętrz – doradca Klienta

Opis stanowiska:
– Bezpośredni kontakt z Klientem i analizowanie potrzeb w zakresie wyposażenia łazienek
– Doradztwo, inspirowanie oraz projektowanie aranżacji z wykorzystaniem dostępnych w Salonie produktów
– Współpraca z zespołem
– Budowanie wizerunku Salonu – wsparcie przy pracach ekspozycyjnych w Salonie
– Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji aranżacji łazienek

Wymagania i umiejętności:
– Wykształcenie kierunkowe, wiedza z zakresu ergonomii i podstawowych zagadnień aranżacji pomieszczeń
– Znajomość programu do projektowania Cad Decor będzie dodatkowym atutem
– Udokumentowane doświadczenie w zakresie aranżacji wnętrz (projekty łazienek będą dodatkowym atutem)
– Umiejętność doradztwa w zakresie funkcjonalności i designu wyposażenia łazienki
– Rozumienie potrzeb Klientów i dóbr odpowiadających im rozwiązań
– Znajomość aktualnych trendów rynkowych i umiejętność przeniesienia ich do swoich aranżacji
– Pasja do projektowania oraz wyczucie stylu
– Samodzielność i odpowiedzialność

Miejsce pracy: Poznań

Handlowiec

– obsługa klienta detalicznego
– budowanie stałych relacji z klientami
– realizacja celów sprzedażowych
– doradztwo w zakresie oferowanych produktów
– przygotowywanie ofert handlowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
– doświadczenie w pracy w handlu – najlepiej w branży związanej z art. wykończenia wnętrz
– obsługa komputera
– prawo jazdy kat.B
– samodzielność
– odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
– Umowę o pracę na czas nieokreślony
– atrakcyjne wynagrodzenie (2500 – 3500zł/brutto) + premia
– pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

MAGAZYNIER

– rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami
– przygotowywanie i nadawanie przesyłek
– utrzymanie porządku i czystości w magazynie

– uprawnienia na wózki widłowe
– doświadczenie w pracy w magazynie
– umiejętność organizacji pracy własnej
– samodzielność, odpowiedzialność
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail praca@domus.pl w tytule wpisując “Praca – Handlowiec” lub “Praca – Magazynier”.

Administratorem danych jest Firma Domus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich (47-100) ul. Kupiecka 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bagelo.pl