Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Nowy salon w Katowicach

Tymczasowa siedziba w Katowicach oraz przebudowa nowego salonu sprzedaży na ul. Porcelanowej.

Z końcem lutego zmieniła się lokalizacja naszego salonu sprzedaży w Katowicach. Po 5 latach obecności w galerii handlowej RAWA Park wreszcie przyszedł czas na zmiany. Wybór padł na ulicę Porcelanową gdzie od kilku lat rewitalizowana jest dawna fabryka porcelany.

Nowy salon w budowie
Jak do nas trafić?
Godziny otwarcia

Tymczasowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie przyszłego salonu.

 

Nowy sklep Ceramika Domus tworzony będzie niemal od podstaw. Już za kilka miesięcy, znajdujący się w centralnym punkcie dawnej fabryki lokal o powierzchni 600 m2 będzie najpiękniejszym i najbardziej stylowym salonem z ceramiką w całej Aglomeracji Ślaskiej. Do tego czasu, będziemy korzystali z tymczasowego lokum które znajduje się tuż obok naszej przyszłej siedziby.

 

Nowy salon w budowie.

 
Tym co najbardziej nas urzekło w Fabryce Porcelany jest niewątpliwie panujący tam, postindustrialny klimat. Do wyboru tej lokalizacji przekonała nas także pasja i zaangażowanie ludzi z Fundacji Giesche, którzy od kilku lat pracują nad przywróceniem  dawnej świetności znajdującym się tam budynkom. 

Nasz przyszły salon został zaprojektowany w stylu nawiązującym do historii i charakteru miejsca. Oprócz powierzchni ekspozycyjnej z ceramiką włoską oraz hiszpańską znajdą się tam także stanowiska dla współpracujących z nami projektantów, strefa wyposażenia łazienkowego marki Ravak, wzorcownia tapet oraz najmodniejsze oświetlenie od DDC Lighting.

 

Jak do nas trafić?

 

To bardzo proste. Obecnie funkcjonujący, w pełni wyposażony punkt sprzedaży płytek znajduje się w zrewitalizowanym już budynku pofabrycznym Porcelanowa 23 – 2A.. Można się do niego dostać bezpośrednio z wygodnego parkingu, zlokalizowanego tuż przy głównym wjeździe do Fabryki Porcelany (wejście obok Bistro Prodiż). Dla Państwa wygody ustawiliśmy tam także czytelne znaki informacyjne, które precyzyjnie wskazują drogę do sklepu.
 

Wszystkich, którzy chcą odwiedzić nas już teraz zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 18:00 i w sobotę od 9:00 do 16:00.

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bagelo.pl