Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Strzelce Opolskie

Sklep Firmowy Domus

ul. Kupiecka 1
47-100 Strzelce Opolskie

Sklep czynny:

Pn.-Pt. 9.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00

Magazyn czynny:

Pn.-Pt.: 8.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00

Kontakt:

tel.: 77 46-12-514

sklep@domus.pl

Nasza firma cechuje się doświadczeniem, jakie zdobywaliśmy przez ćwierć wieku pracy z Państwem. Cieszymy się, że darzycie nas Państwo tak dużym zaufaniem, dlatego chcemy wychodzić naprzeciw wszystkim Państwa potrzebom. Staramy się łączyć rozwiązania sprawdzone, tradycyjne, z nowoczesnymi. Oprócz sklepu internetowego oddajemy więc do dyspozycji naszych klientów również cztery, nowoczesne, stacjonarne salony, gdzie możecie Państwo sami przekonać się o jakości dostarczanych przez nas produktów. Zachęcamy, aby odwiedzać nasz sklep z ceramiką w Strzelcach Opolskich.

Hurtownia płytek Strzelce Opolskie – wybierz Domus

Strzelce Opolskie to jedno z czterech miast w Polsce, gdzie możesz stacjonarnie obejrzeć i kupić produkty marki Domus. Hurtownia Domus (sklep i sąsiadujący z nim magazyn) mieści się przy ul. Kupieckiej 1 (Strzelce Opolskie).

Niezależnie od tego, czy interesują Cię niestandardowe wzory ceramiki (w tym np. trójwymiarowe, w kratę lub w jodełkę), czy jednak pozostajesz wierny gładkim i klasycznym modelom, hurtownia płytek Strzelce Opolskie (Domus), to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. W ofercie proponujemy również mozaikę szklaną i ceramiczną. Luksusowe i wymagające wykończenie tego typu świetnie sprawdzi się m.in. w hotelach czy SPA. Chętnie współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i deweloperami, wykonawcami oraz architektami.

Przyjdź i zobacz bogaty asortyment, jakim są płytki. Strzelce Opolskie i nasz sklep przy ul. Kupieckiej 1 to najlepszy adres nie tylko dla osób planujących czy wykonujących remonty, lecz także tych, którzy poszukują inspiracji, niekonwencjonalnych rozwiązań, czy też chcą poznać najnowsze trendy w dziedzinie urządzania wnętrz.

Wyposażenie łazienki i płytki – hurtownia Domus

Magazyn i sklep Domus to miejsca, gdzie znajdziesz płytki. Hurtownia oferuje również podłogowe gresy i wytrzymałą ceramikę na taras, takich jak m.in. Baldocer, EnergieKer czy El Molino.

Nie tylko płytki – Strzelce Opolskie i sklep Domus

Mozaiki i płytki… Strzelce Opolskie i nasza hurtownia to właściwy adres dla osób, które cenią piękno, praktyczność i lubią szeroki asortyment w jednym miejscu. Trafiając do nas, zaoszczędzisz czas na poszukiwania odpowiednich materiałów. Wpisując w wyszukiwarkę „hurtownia płytek Strzelce Opolskie”, adres przy ul. Kupieckiej 1 pojawi się jako jeden z pierwszych wyników. Nic w tym dziwnego. Ponad wieloletnia tradycja i renoma, pozytywne opinie setek naszych gości oraz szeroki wybór materiałów wykończeniowych sprawiają, że do naszego sklepu wraca się z przyjemnością i zagląda nie tylko na zakupy, lecz także na rekonesans i po poradę. Nasi specjaliści chętnie pomagają gościom stylizować ich wnętrza, pomagają rozwiązywać problemy i podpowiadają trafione rozwiązania. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam!

Zapisz

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo