Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Calacatta Borghini APE

 Calacatta Borghini Polished Rect 60x120

Calacatta Borghini Polished Rect 60×120

 Calacatta Borghini Polished Rect 60x120

Przejdź do produktu

Złote żyłki i błyszcząca powierzchnia to wręcz idealne połączenie, a dowodem na to jest nic innego, jak płytka Calacatta Borghini marki APE. Ten wielkowymiarowy gres, to biała imitacja marmuru ze złotymi i ciemnymi żyłkami. Calacatta Borghini to jedna z tych agresywnych imitacji, żłobienia są tutaj bardzo intensywne i zdecydowanie dominują nad pomieszczeniem, jednak jest to efekt widoczny dopiero po położeniu wielu płytek. O uniwersalności marmuru przekonywaliśmy już wiele razy, jednak do płytki Calacatta Borghini naprawdę ciężko czegoś nie dopasować. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak polecić Państwu jej zakup.

Kolekcja płytek marmuropodobnych

Marmur to materiał, który od wieków zachwyca swoim surowym pięknem i elegancją. Kamień ten oraz jego imitacje są chętnie wykorzystywane przez projektantów podczas urządzania wnętrz w stylu klasycznym lub glamour. Płytki marmuropodobne to atrakcyjna alternatywa dla tego drogocennego materiału, która nie ustępuje mu w kwestii estetyki. Sklep Domus posiada szeroki wybór płytek utrzymanych w tej stylistyce.

Kafelki marmuropodobne – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Płytki marmuropodobne pozwalają cieszyć się pięknem tego szlachetnego kamienia w znacznie niższej cenie. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać imitacje z większą ilością charakterystycznych żyłek lub takie, które nawiązują do struktury marmuru w bardzo subtelny sposób. Hurtownia Domus oferuje kafelki marmuropodobne o rektyfikowanych krawędziach. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie niemalże jednolitej, gładkiej tafli z praktycznie niewidocznymi fugami. To atrakcyjna propozycja dla osób, którym zależy na harmonijnym efekcie. Płytki te są łatwe w utrzymaniu czystości, a dodatkowo nie gromadzą na swojej powierzchni dużej ilości kurzu i pyłków. Są zatem znakomitym rozwiązaniem w przypadku alergików.

Sklep Domus współpracuje z renomowanymi producentami ceramiki

Hurtownia Domus stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Aby było to możliwe, podejmujemy współpracę jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy podobnie jak my, stawiają jakość na pierwszym miejscu. Nasz sklep oferuje głównie wyroby hiszpańskich i włoskich twórców ceramiki. Jednym z nich jest APE Ceramica. Jeśli interesują Cię płytki marmuropodobne, do gustu może przypaść Ci zachwycająca kolekcja Calacatta Borghini. To, co wyróżnia tę serię kafelków, to intensywne, złotawe żyłki, które idealnie dopasują się do pozłacanych elementów mebli i dekoracji. Połyskujące wykończenie delikatnie odbija światło.

Kafelki marmuropodobne – uniwersalne zastosowanie

Hurtownia Domus to bogata oferta płytek imitujących marmur. Świetnie sprawdzą się one w salonie, kuchni, a także w łazience. Mogą być wykorzystane zarówno do wyłożenia podłogi, jak i jako płytki ścienne. Wielkoformatowe płyty to doskonała propozycja do przestronnych pomieszczeń. Pozwalają na uzyskanie bardzo spójnego efektu i optycznie powiększają przestrzeń.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo