Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Agora Geotiles

Elegancka imitacja prawdziwego marmuru

Agora Blanco 45×45

Agora Blanco 45x45

Przejdź do produktu

Agora Blanco 31,6×60

 Agora Blanco 31,6x60

Przejdź do produktu

RLV Agora Blanco 31,6×60

 RLV Agora Blanco 31,6x60

Przejdź do produktu

Płytki imitujące marmur podobnie jak drewnopodobne cieszą się wśród Klientów ogromną popularnością. Są kojarzone z elegancką klasyką. Równie chętnie wybierane są pozycje wielkoformatowe jak i te mniejsze. Zaprezentowane przez hiszpańskiego producenta kafle Agora posiadają niewielką powierzchnię. Seria posiada w swojej ofercie zarówno płytki na ścianę jak i na podłogę. Ich błyszczące wykończenie pozwoli nam optycznie powiększyć pomieszczenie oraz nadać mu jasności i świeżości. Płytki bazowe Geotiles wzbogacił o efektowne dekoracje w postaci reliefu.

Kolekcja płytek imitujących marmur

Płytki imitujące marmur Agora od producenta Geotiles to materiały o ponadczasowej stylistyce, dzięki którym stworzyć można aranżacje prezentujące się bardzo elegancko. Kolekcja ta obejmuje zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe. Kafelki marmurowe Agora to rozwiązanie efektowne i funkcjonalne, które udostępnia nasz sklep oraz hurtownia.

Kolekcja Agora – płytki imitujące marmur o wspaniałych właściwościach

Płytki marmurowe Agora od producenta Geotiles to produkty, które są inspirowane pięknym, naturalnym materiałem, jakim jest marmur. Kafelki imitujące marmur Agora na pierwszy rzut oka nasuwają na myśl szlachetność. Są utrzymane w jasnej kolorystyce – opierają się na barwie białej, przeplatanej delikatnymi, ozdobnymi, szarymi żyłkami. Tego rodzaju jasne odcienie umożliwiają optyczne powiększenie pomieszczenia. Efekt ten potęguje ich błyszczące wykończenie, zarówno w przypadku płytek podłogowych, jak i ściennych z tej serii. Kafelki marmurowe Agora dostępne są w różnych rozmiarach, znajdują się wśród nich pozycje wielkoformatowe oraz te mniejsze. Płytki bazowe zostały przez producenta Geotiles uzupełnione efektownymi dekoracjami w postaci reliefu.

Gdzie znajdą zastosowanie kafelki imitujące marmur z kolekcji Agora?

Kolekcja Agora to płytki imitujące marmur przeznaczone do stosowania wewnątrz, są one ponadto rektyfikowane. Mogą pięknie ozdobić łazienkę, kuchnię, przedpokój, salon czy dowolnie wybrane pomieszczenie, w którym szczególnie zależy nam na czystości. Płytki imitujące marmur z kolekcji Agora to produkty higieniczne, bezpieczne dla alergików. Doskonale dopasują się do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym bądź vintage.

Kolekcja Agora – jedna z ciekawszych pozycji, które proponuje nasz sklep i hurtownia

Płytki marmurowe Agora pochodzą od hiszpańskiego producenta Geotiles, czyli jednej z najlepszych marek z branży ceramicznej. Nasz sklep i hurtownia Domus oferują wyłącznie rozwiązania sprawdzone, takie jak kafelki marmurowe Agora. Są to płytki marmurowe o znakomitej funkcjonalności, które każdemu użytkownikowi posłużą przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją oraz wieloma innymi, które udostępniamy w naszym sklepie internetowym.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo