Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

kolekcje

PRODUCENCI PŁYTEK HISZPAŃSKICH, WŁOSKICH ORAZ NIEMIECKICH

Płytki produkcji hiszpańskiej i włoskiej należą do najczęściej wybieranych okładzin na świecie. Ogromna większość wiodących marek tej branży posiada swoje zakłady produkcyjne oraz działy badań i rozwoju w tych dwóch europejskich krajach. Wynika to po części z bardzo bogatych tradycji ceramicznych od wieków obecnych na tych terenach. Długoletnia historia i lata doświadczeń rzemieślniczych nie wystarczyłyby jednak, na osiągniecie niekwestionowanej pozycji światowego lidera ceramiki użytkowej. Stało się tak, ponieważ obecnie zarówno Włosi, jak i Hiszpanie są również w posiadaniu najnowszych technologii projektowania oraz wytwarzania płytek. Także pod względem designu trudno odmówić im wiodącej roli. To oni wyznaczają trendy, odkrywają nowoczesne, nieznane wcześniej stylistyki. Czasem też nadają nowy blask starym wzorom, które po latach powracają jako styl Vintage. Daje to wiele możliwości użytkowych, a płytki takie mogą sprawdzić się jako płytki do salonu, kuchni, łazienki lub jakiegokolwiek innego miejsca. Ponadto producenci oferują coraz nowsze rozwiązania, takie jak płytki imitujące kamień lub stal, czy płytki drewnopodobne.
Jako jeden z wiodących importerów płytek włoskich i hiszpańskich, Domus działa już od ponad 25 lat. Nasze płytki można znaleźć w domach tysięcy Polaków, którzy cenią je za jakość wykonania i konkurencyjne ceny. Nasze salony w Poznaniu, Pile, Katowicach oraz w Strzelcach Opolskich wyposażyliśmy w ekspozycje zawierające setki najciekawszych i najmodniejszych kolekcji. Ponadto każdego roku uczestniczymy w najważniejszych targach ceramicznych, podczas których śledzimy najnowsze i najciekawsze trendy.
Jeśli potrzebujecie więc Państwo płytek do kuchni lub salonu, a może drewnopodobnych, czy imitujących stal lub kamień, to zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym oraz stacjonarnych Domus.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo