Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Zabrze

Domus to importer i dystrybutor płytek ceramicznych, o którym w całej Polsce można usłyszeć wiele dobrego. Płytki ceramiczne, które oferujemy, to połączenie wysokiej jakości wykonania i wyjątkowej estetyki. Płytki w stylu nowoczesnym, klasycznym, rustykalnym, industrialnym i wielu innych – to właśnie ma do zaoferowania nasza hurtownia płytek. Zabrze jest jedną z lokalizacji, w której można nabyć najlepszą ceramikę z dostawą pod wskazany adres.

Znana w całej Polsce hurtownia płytek – Zabrze i inne miejscowości, które obsługujemy

Ofertę, w której przedstawiamy płytki dostępne zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych, znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Z proponowanymi przez nas produktami zapoznać się można również w jednym z naszych czterech salonów stacjonarnych, wśród których dwa znajdują się na Śląsku, a dwa pozostałe w Wielkopolsce. Szczegóły zamówień hurtowych można uzgodnić z nami, kontaktując się telefonicznie bądź mailowo. Dlaczego warto postawić na naszą hurtownię płytek? Zabrze to jedna z wielu miejscowości w naszym kraju, w której Klienci poszukują ceramiki najwyższej klasy. Właśnie dlatego warto skierować swoje poszukiwania do naszej hurtowni. Znaleźć w niej można płytki ceramiczne z najwyższej półki, łączące w sobie klasę, estetykę oraz trwałość na długie lata.

Hurtownia płytek Zabrze – bogata oferta Domus

Domus to firma, która sprowadza płytki ceramiczne z zagranicznych krajów, takich jak Hiszpania czy Włochy. Są to państwa, z których pochodzą najbardziej znane firmy, takie jak Equipe czy Peronda. Wierzymy, że warto inwestować w płytki ceramiczne produkowane przez ekspertów z tej dziedziny i właśnie tego rodzaju produkty oferujemy naszym Klientom.

W naszej ofercie znajdziesz płytki ceramiczne o różnych rozmiarach, w różnych kolorach czy kształtach, o odmiennym przeznaczeniu, wpisujące się w rozmaite style wnętrzarskie. Z pewnością znajdziesz u nas produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Sprawdź już dziś!

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo