Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domus – hurtownia płytek. Wrocław jest miejscem, skąd możesz zamówić szeroki asortyment kafli ceramicznych, gresowych, a także klinkierowych. Dostarczymy je w ilości hurtowej i detalicznej. Efektowne kafle są niezwykle funkcjonalne i przeznaczone na podłogi, ściany, wykonanie obudowy kominków oraz okładzinę schodów, a także na zewnętrzne tarasy, balkony i elewacje budynków. Praktyczne i uniwersalne płytki sprowadzamy od renomowanych producentów z Włoch i Hiszpanii.

Najlepsze produkty w Domus, hurtownia płytek – Wrocław i okolice

Wysokogatunkowe kafle odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Kupisz je w różnych kształtach i rozmiarach. Począwszy od niewielkich kilkunastocentymetrowych kafelków typu arabeska, rybia łuska czy cegiełka, aż po wielkoformatowe płytki o powierzchni znacznie przekraczającej metr kwadratowy. Firma Domus jest bezpośrednim dystrybutorem kafli takich marek jak: Elmolino, Equipe, Realonda, Keros, Peronda czy Vives.

Szeroki asortyment kafli Domus

Niezwykle bogata oferta płytek różnego typu umożliwia wykonanie zjawiskowych aranżacji we wnętrzach budynków, na elewacjach czy w przydomowych ogrodach. Zaprojektuj więc przestrzeń, wybierając spośród produktów w naszej hurtowni płytek. Wrocław jest miastem, do którego wyślemy towar w bezpieczny sposób zapakowany na palecie lub w paczkach. U nas znajdziesz w niej zarówno okładziny do nowoczesnego apartamentu w stylu loft, jak i eleganckiego wnętrza glamour, luksusowego salonu z kaflami imitującymi marmur czy przyjaznej przestrzeni boho i skandynawskiej w kolorach natury. W hurtowni Domus kupisz płytki w wielu różnorodnych kolorach i formatach, dopasowując je do stylu pomieszczeń oraz ich przeznaczenia.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo