Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek – Warszawa

Domus to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i gwarancja wysokiej jakości płytek ceramicznych w korzystnej cenie. Oferujemy produkty importowane bezpośrednio z renomowanych fabryk we Włoszech, Hiszpanii i Niemczech. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne modele kafli do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki temu kupisz wszystkie elementy do wykonania atrakcyjnych okładzin w swoim domu czy firmie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym oraz do prężnie działających punktów obsługi stacjonarnej w Pile, Katowicach, Strzelcach Opolskich czy Poznaniu.

Zapraszamy do hurtowni płytek. Warszawa – miasto dynamicznego rozwoju

Miasta centralnej Polski to część kraju, w której gospodarka rozwija się wyjątkowo prężnie. Modne i wytrzymałe okładziny są propozycjami do wnętrz mieszkalnych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów użyteczności publicznej. Najlepszym miejscem, w którym możesz je zamówić jest hurtownia płytek. Warszawa to jedno z miast, do którego wysyłamy płytki zamówione na naszych stronach domus-sklep.pl.

Jeśli właśnie budujesz lub remontujesz wnętrza albo potrzebujesz materiałów na balkon, taras czy do przestrzeni ogrodowej wokół domu, zadzwoń lub napisz e-mail. Przygotowaliśmy szeroki asortyment płytek ceramicznych i gresowych w różnym stylu. U nas znajdziesz klasykę i nowoczesność. Mamy nieduże kafle do łazienki i kuchni jak też wielkoformatowe płytki na podłogi i ściany salonów, korytarzy czy biur i sklepów.

Najlepszy towar i niezawodne dostawy

Na stronach domus-sklep.pl prezentujemy również wiele przykładowych aranżacji, które mogą przydać Ci się na etapie projektowania wnętrz i otoczenia budynku. Stale zmieniający się asortyment kafli w różnym stylu, przejrzysz na bieżąco w naszej hurtowni płytek. Warszawa jest miastem, w którym nasi odbiorcy zamawiają zarówno towar potrzebny do wykończenia wnętrz mieszkalnych, jak i dużych powierzchni biurowych czy handlowych. Jesteśmy więc przygotowani na każdą ewentualność, a przy dużych zamówieniach, możesz również liczyć na darmową dostawę towaru.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo