Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Wałbrzych

Czy wiesz, że Wałbrzych należy do najbardziej zielonych miast w Polsce? Ekologia to temat bliski również firmie Domus. Nasze płytki sprowadzamy od producentów dbających o wysoką jakość surowców wykorzystywanych do wytwarzania ceramiki i glazury. Kafle z czerwonej lub białej gliny doskonale sprawdzają się w przestrzeni mieszkalnej i komercyjnej. Nie powodują alergii i są przyjazne dla środowiska naturalnego, więc nawet, jeśli kiedyś je wymienisz nie będzie problemu z ich utylizacją.

Kafle w kolorach i wzorach natury

Wyjątkowe kafle w kolorach ziemi znajdziesz właśnie w ofercie naszej hurtowni płytek. Wałbrzych jest lokalizacją, do której oprócz kafli w stonowanych brązach, czerni, beżu czy zieleni, możesz zamówić także wiele innych okładzin w rozmaitych barwach. To zarówno liczne wersje koloru niebieskiego, pomarańczowego, żółtego, różowego i czerwonego, jak i efektowne złote, srebrne i miedziane płytki z połyskującą powierzchnią.

Polecamy kafle w małych rozmiarach oraz w wersji XXL, która doskonale sprawdzi się na dużej powierzchni ścian i podłóg. Odniesienia do natury mają także płytki imitujące kamień, marmur czy drewno. Są wykonane z niezwykłą starannością o każdy szczegół, więc łatwo ulec złudzeniu, że to prawdziwe materiały pochodzące z natury. Natura to także kształty, a u nas są nie tylko kafle heksagonalne, przypominające element plastra miodu, ale i charakterystyczne małe płytki w kształcie rybiej łuski.

Polecana hurtownia płytek. Wałbrzych i okolice

Szeroki asortyment produktów, które posiadamy w sprzedaży jest non stop dostępny na stronie domus-sklep.pl. Jeśli jednak chcesz obejrzeć towar osobiście, odwiedź nasze salony stacjonarne w Pile, Poznaniu, Strzelcach Opolskich czy Katowicach. Wśród licznych kolekcji znajdziesz tam płytki do wnętrz, jak i na zewnętrzne elewacje, schody, tarasy i balkony. Możesz zamówić je w każdej chwili w naszej hurtowni płytek. Wałbrzych to miasto, do którego dostarczymy zarówno ilości detaliczne, jak i hurtowe zakupy.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo