Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Toruń

Firma Domus zaprasza do swoich placówek stacjonarnych na terenie Śląska i Wielkopolski, jak i do internetowej hurtowni płytek. Toruń to miejsce wyjątkowe, do którego również dostarczamy nasze towary. Produkty sprowadzamy bezpośrednio z najlepszych włoskich i hiszpańskich fabryk ceramiki. Proponujemy między innymi wyroby takich marek, jak: Baldocer, Vives, Equipe, Geotiles, Peronda, Elmolino, ABK, Pamesa czy Pastorelli. Pragniemy stworzyć doskonale działającą sieć dystrybucji, dzięki której produkty Domus będą docierać błyskawicznie do odbiorców hurtowych i detalicznych na terenie całego kraju.

Polecana hurtownia płytek. Toruń i okolice

Dla klientów przygotowaliśmy szeroką gamę produktów w naszej hurtowni płytek. Toruń i okolice są lokalizacją, do której możesz zamówić wysokogatunkowe okładziny w ilości hurtowej lub detalicznej. Nasze kafle powstają dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, nieszablonowego designu oraz nowoczesnych technologii produkcji. Dzięki temu te wysokogatunkowe płytki nie tylko przetrwają wiele lat w nienagannym stanie, ale też należą do wyjątkowo atrakcyjnych materiałów dekoracyjnych na ściany i podłogi.

Niezależnie od tego, czy preferujesz klasykę, czy wolisz nowoczesny minimalizm albo urządzasz przestrzeń w luksusowym wystroju glamour, mamy dla Ciebie odpowiednie kafle. Błyszczące, matowe i półpolerowane, są idealne do wnętrz w rozmaitych stylach.

Wysokogatunkowe produkty nie tylko do wnętrz

W Domus kupisz produkty wykonane z ekologicznej białej i czerwonej gliny, które są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i środowiska naturalnego. Polecamy również wytrzymałe płytki gresowe w różnorodnych formatach i wersji mrozoodpornej. W ofercie jest także klinkier, który sprawdzi się na zewnętrznych elewacjach czy balkonach. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze płytki dla siebie, dostępne w Domus w korzystnych cenach.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo