Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Szczecin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek, jaką przygotowaliśmy w firmie Domus. To wysokogatunkowe kafle pochodzące z włoskich i hiszpańskich fabryk. Są produktami dla klientów poszukujących różnorodnych form i rozmiarów okładzin na podłogi i ściany. Przygotowaliśmy propozycje dla biur, urzędów, placówek szkolno-wychowawczych oraz lokali handlowych czy gastronomicznych, a także dla odbiorców prywatnych. Liczne kolekcje znajdujące się w hurtowni płytek, zamówisz w Szczecinie, korzystając z naszej strony internetowej domus-sklep.pl. Dostawy realizujemy bowiem na terenie całego kraju.

Jakie produkty znajdziesz w hurtowni płytek? Szczecin i okolice.

Firma Domus od ponad 30 lat importuje wysokogatunkowe płytki ceramiczne i gresowe oraz klinkier i terakotę od renomowanych producentów takich, jak: Geotiles, Peronda, Vives, Realonda, Elmolino, Keros czy Equipe. Płytki kupisz w rozmaitych wersjach kolorystycznych, rozmiarach i kształtach. Są odpowiednie do wielu pomieszczeń, zarówno obiektów użyteczności publicznej, lokali gastronomicznych, jak i mieszkań w bloku czy domów jednorodzinnych. Wytrzymałe kafle są także dostępne w wersji mrozoodpornej, więc możesz ich użyć na elewacji zewnętrznej, tarasach, balkonach, schodach czy w ogrodzie.

Domus – hurtownia płytek. Dostawy do Szczecina

Szukając płytek dla siebie, sprawdź szeroki asortyment produktów na stronie domus-sklep.pl. Znajdziesz tam również wiele inspirujących projektów wnętrz. Przykładowe aranżacje są dostępne w zakładce Domus Design. Jeśli towar znajduje się w odpowiedniej ilości na stanie magazynowym, otrzymasz go błyskawicznie do domu lub firmy, która mieści się na terenie Szczecina i okolic. W przypadku oczekiwania na realizację zamówienia, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta przez telefon lub mailowo.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo