Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Słupsk

Domus to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w całej Polsce dystrybuuje płytki ceramiczne najwyższej klasy. Proponowane przez nas kafelki są nie tylko wytrzymałe, lecz także ponadczasowe. Ponadto, dla Twojej wygody, prowadzimy nie tylko sprzedaż stacjonarną, lecz także internetową hurtownię płytek. Słupsk to jedna z miejscowości, w do której dostarczymy zamówione u nas produkty.

Polecana hurtownia płytek – Słupsk i nie tylko

Zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci od wielu lat, umożliwiło nam tak wielki rozwój. Dzięki Tobie mamy możliwość prowadzenia nie tylko sklepu internetowego czy salonów stacjonarnych w Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Pile i Katowicach, lecz także sprzedaży hurtowej jako hurtownia płytek. Słupsk to malownicza miejscowość w województwie pomorskim, w której również znajdziesz nasze produkty. Jeśli mieszkasz w Słupsku lub okolicach, odwiedź naszą hurtownię online i wybierz ceramikę, która odmieni Twoje wnętrza.

Hurtownia płytek Słupsk. Klasyka i nowoczesność, czyli asortyment Domus

W ofercie Domus, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym, dostępne są płytki o zróżnicowanej estetyce i przeznaczeniu. Proponowane produkty podzieliliśmy na liczne kategorie, dzięki czemu wybór kafelków jest bardzo prosty i intuicyjny.

Proponowane przez nas płytki to między innymi kafelki retro i vintage, płytki dekoracyjne, a także niezwykle estetyczne i eleganckie płytki imitujące cegłę, marmur czy nawet metal. Nasz asortyment obejmuje także płytki salonowe, pokojowe, tarasowe, balkonowe, łazienkowe i wiele więcej.

Ku zadowoleniu naszych Klientów stworzyliśmy także kategorię bestsellerów, w której można znaleźć hity naszej oferty. Proponowane produkty można zamawiać zarówno detalicznie, jak i hurtowo. Chcesz urządzić swoje wnętrza stylowo i ponadczasowo? Nie zastanawiaj się już dłużej i odwiedź hurtownię płytek Domus. Gwarantujemy najlepszy wybór i atrakcyjne ceny – sprawdź już dziś!

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo