Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Skierniewice

W Domus stawiamy wyłącznie na ceramikę najwyższej klasy, którą pozyskujemy z Włoch i Hiszpanii, czyli krajów słynących z najpiękniejszych i najtrwalszych okładzin ściennych i podłogowych. W Polsce prowadzimy głównie sprzedaż detaliczną, jednak działamy również jako hurtownia płytek. Skierniewice to miejscowość, w której można nabyć nasze produkty online. Wyposaż się w płytki ceramiczne najwyższej jakości.

Domus, czyli salony stacjonarne, sklep internetowy oraz hurtownia płytek. Skierniewice i okoliczne miejscowości

Z naszą ofertą możesz zapoznać się zarówno w jednym z czterech salonów stacjonarnych, które otworzyliśmy na Śląsku i w Wielkopolsce, jak i w naszym sklepie internetowym. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną i hurtową w całej Polsce. Dzięki temu mieszkańcy Skierniewic i innych miast mogą zaopatrzyć się w płytki ceramiczne najwyższej jakości. Ponadto chętnie udzielimy cennych wskazówek odnośnie do zakupu preferowanej ceramiki.

Dlaczego hurtownia płytek Domus to dobry wybór? To źródło inspiracji wnętrzarskich dla wszystkich – zarówno standardowych Klientów, jak i projektantów, architektów, a także deweloperów. Nie czekaj i już dziś odwiedź naszą hurtownię, aby znaleźć dla siebie najlepsze propozycje.

Interesujący asortyment, który oferuje nasza hurtownia płytek Skierniewice

Oferta naszej firmy obejmuje niezwykle estetyczne płytki ceramiczne, którymi wyłożyć można dowolne, wybrane przez siebie pomieszczenie. Są to zarówno płytki dedykowane dla powierzchni pionowych, jak i poziomych, nadające się do użytkowania wewnątrz oraz na zewnątrz.

Poza funkcjonalnością kolejnym ich atutem jest estetyka. Płytki dostępne w naszej ofercie podzielone zostały na kategorie ze względu na ich kolorystykę, kształty, motywy i rozmiary. Wybór jest naprawdę duży! Marzysz o nietuzinkowych płytkach ceramicznych? Z pewnością znajdziesz je w ofercie Domus. Przekonaj się już dziś!

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo