Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Rzeszów

Firma Domus oferuje szeroka gamę włoskich i hiszpańskich kafli, sprowadzanych bezpośrednio od producentów. Dla wygody klientów preferujących zakupy w sieci, przygotowaliśmy sklep internetowy, w którym zamówisz każdą ilość wysokogatunkowych płytek w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Są dostępne również na terenie Poznania, Piły, Strzelec Opolskich czy Katowic w działających tam firmowych hurtowniach płytek. Rzeszów i okolice to miejsca, do których dostarczymy towar zarówno w ilości hurtowej, jak i detalicznej. Szybka realizacja zamówienia, sprawdzone firmy kurierskie i możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów czekają na Ciebie właśnie w firmie Domus.

Oferta hurtowni płytek – Rzeszów i inne miejsca na Podkarpaciu

Mieszkasz w województwie podkarpackim i szukasz najlepszego oraz pewnego dostawcy? Poznaj naszą hurtownię płytek. Rzeszów jest miastem, gdzie odbiorcy wykorzystują płytki w przestrzeni prywatnej oraz w obiektach użyteczności publicznej czy biurach. Proponujemy kafle produkowane z gliny białej i czerwonej czy gresu porcelanowego. Kupisz je w rozmaitych wersjach stylistycznych. Polecamy niewielkie kafelki do prywatnej kuchni czy łazienki, jak i wielkoformatowe płytki do przestronnych hal magazynowych, sal weselnych czy galerii handlowych.

Poznaj ofertę hurtowni płytek. Rzeszów jednym z miast obsługiwanych przez firmę Domus

Dla naszych klientów przygotowujemy asortyment modnych kafli w różnych stylach, ale mamy też swoje klasyki, które stale są w ofercie. Począwszy od retro i rustykalnych, aż po minimalistyczne kafle imitujące beton, cegłę, kamień czy metal. Mamy także luksusową wersję płytek marmuropodobnych w wersji błyszczącej lub matowej oraz drewnopodobne płytki imitujące podłużne deski w różnych odcieniach. Produkty, jakie znajdziesz w hurtowni Domus są przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na elewacje budynków, zewnętrzne schody, tarasy i balkony, a także do wykorzystania w ogrodzie.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo