Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Rybnik

Domus to firma dystrybuująca estetyczne i wytrzymałe płytki ceramiczne na terenie całej Polski. Należą do nas zarówno salony stacjonarne, sklep internetowy, jak i hurtownia płytek. Rybnik to tylko jedna z wielu miejscowości w Polsce, w których możesz zamówić nasze produkty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Hurtownia płytek Rybnik – znajdź płytki swoich marzeń

Doskonale wiemy, jak trudnym zadaniem bywa znalezienie płytek ceramicznych nadających się zarówno na powierzchnie poziome, jak i pionowe, takich, które zachwycą swoją estetyką oraz jakością wykonania. To dlatego płytki, które mamy w swojej ofercie, sprowadzamy z Hiszpanii i Włoch, ponieważ tamtejsza ceramika słynie z wysokiej klasy na całym świecie.

Płytki, które mamy w swojej ofercie, dystrybuujemy zarówno z poziomu naszego sklepu internetowego, jak i hurtowni płytek. Rybnik to jedna z wielu miejscowości, do której możemy dostarczyć nasze płytki. Niezależnie od tego, czy jesteś z Rybnika, czy też z innego miejsca w Polsce, możesz zamówić nasze produkty bez żadnych problemów – dostarczymy je pod wybrany adres.

Jakie rodzaje produktów oferuje nasza hurtownia płytek?

Płytki ceramiczne, które znajdują się w asortymencie Domus, podzielone są na wiele kategorii. Wychodzimy bowiem naprzeciw naszym Klientom, i chcemy w jak największym stopniu ułatwić im wybór produktów. W związku z tym w naszej ofercie znajdziesz nie tylko takie kategorie, jak płytki białe i czarne, płytki oktagonalne czy płytki lastryko, lecz także płytki podzielone na kolekcje, wśród których znaleźć można przykładowo płytki tarasowe bądź płytki kuchenne. Są wśród nich zarówno płytki, którymi wykończyć można wnętrze domu, jak i te, które nadają się do użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Wszystkie z nich charakteryzuje niebywała wytrzymałość i piękna stylistyka, a stawiając na nie, można stworzyć wymarzoną przez siebie aranżację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Domus, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo