Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek – Radom

Szukasz hurtowni płytek? Radom jest podobnie, jak inne miasta Polski obsługiwany przez sieć dystrybucyjną firmy Domus. Dostarczamy wysokogatunkowe produkty ceramiczne, gresowe czy klinkierowe zarówno do firm, jak i odbiorców prywatnych.

Mamy płytki idealne do wykończenia łazienek, kuchni, sypialni i salonów, a także takie, które sprawdzą się w wielkometrażowych obiektach użyteczności publicznej czy galeriach handlowych. Szczegółową listę produktów znajdziesz na domus-sklep.pl, gdzie prezentujemy wszystkie, dostępne w ofercie płytki.

Wybierz najlepszą hurtownię płytek. Radom – dostawy w paczkach i na paletach .

Szukasz niewielkich płytek typu metro albo szkliwionych kafelków do wnętrz w stylu rustykalnym? A może potrzebujesz wielkoformatowej imitacji kamienia naturalnego czy oksydowanego metalu? Domus oferuje je wszystkie w swojej hurtowni płytek. Radom to miejsce, do którego dowieziemy zarówno małe płytki o boku kilku centymetrów, jak też okładziny o wymiarach 120×120 centymetrów czy podłużne kafle imitujące drewniane deski. Taka różnorodność zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych, a na tym zależy nam również przy tworzeniu oferty dla klientów.

Praktyczne i wysokogatunkowe kafle w hurtowni płytek. Radom – miasto obsługiwane przez firmę Domus

W szerokim asortymencie hurtowni Domus znajdziesz wysokogatunkowe płytki wykonane z naturalnej białej i czerwonej gliny czy uniwersalnego gresu porcelanowego, stosowanego na ściany i podłogi. Polecamy również gresowe kafle mrozoodporne na tarasy, balkony i zewnętrzne elewacje. W ofercie są także płytki klinkierowe i terakota. Zaprojektuj więc aranżację wnętrz w ulubionym stylu i preferowanych kolorach, a przekonasz się, jak łatwo znaleźć w hurtowni Domus, materiały odpowiednie do jej wykonania. Zapraszamy do zakupów!

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo