Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Przemyśl

Jesteś zainteresowany płytkami ceramicznymi, które charakteryzują się solidnością i ponadczasową estetyką? Jeśli tak, doskonale się składa, ponieważ oferuje je nasza hurtownia płytek. Przemyśl to tylko jedna z polskich miejscowości, w których możesz znaleźć rozbudowany asortyment marki Domus. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której zaufało już wielu Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Renomowana hurtownia płytek – Przemyśl i nie tylko

Domus dysponuje czterema salonami stacjonarnymi, z których dwa położone są na terenie Wielkopolski, a dwa na Śląsku. Z naszą ofertą zapoznać się można również w naszym sklepie internetowym. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski.

Hurtownia płytek Przemyśl – dlaczego warto wybrać właśnie Domus?

Domus to firma, o której w Polsce usłyszeć można wiele dobrego. Od ponad 25 lat zajmujemy się importowaniem i dystrybucją płytek ceramicznych najwyższej jakości, które zamawiamy u najlepszych hiszpańskich i włoskich producentów. Doskonale wiemy, jak ważne w branży okładzin jest podążanie za najwyższą jakością, dlatego w naszej ofercie znaleźć można jedynie to, co najlepsze pod względem estetyki i wykonania.

Oferta naszej hurtowni płytek – Przemyśl i inne miasta w Polsce

Płytki ceramiczne, które oferujemy, to doskonałe materiały do wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znaleźć można płytki idealne do salonu, kuchni, pokoju, korytarza, przedpokoju i wielu innych pomieszczeń. Kolekcje płytek, które udostępniamy, mogą stać się elementem wykończenia wybranego wnętrza w Twoim domu.

Płytki ceramiczne, które oferujemy, dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a także mogą być opatrzone rozmaitymi motywami. Są to produkty o ogromnej wytrzymałości, które każdemu z Klientów posłużą przez długie lata – zdecydowanie warto postawić właśnie na nie.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo