Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Piotrków Trybunalski

Specjalnie z myślą o Klientach hurtowych, działamy nie tylko jako sklep internetowy czy salony stacjonarne, lecz także jako hurtownia płytek. Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów – to jedne z wielu polskich miast, do których dostarczamy swoje produkty. Warto samemu przekonać się, że Domus to firma, której można zaufać.

Domus, czyli sklep i hurtownia płytek. Piotrków Trybunalski jako jedno z miejsc, do których dostarczamy zamówienia

Domus to znany w Polsce dystrybutor płytek ceramicznych, sprowadzanych z Hiszpanii czy Włoch, czyli krajów słynących z przepięknej ceramiki, w których bardzo często kreowane są najnowsze trendy w kwestii dekoracji wnętrz. To dlatego Domus ma w swojej ofercie produkty pochodzące właśnie stamtąd – ponieważ są doskonałe pod względem estetyki oraz jakości wykonania.

Każdy Klient może skorzystać z usług firmy Domus zarówno z poziomu sklepu internetowego, salonów stacjonarnych znajdujących się w Wielkopolsce i na Śląsku, jak i hurtowni płytek. Piotrków Trybunalski znajduje się stosunkowo daleko od salonów stacjonarnych, w związku z czym w przypadku zamówień hurtowych, zapoznanie się z ofertą i złożenie zamówienia online może okazać się najlepszym rozwiązaniem – produkty dostarczone zostaną na wskazany przez Klienta adres.

Hurtownia płytek Piotrków Trybunalski o zróżnicowanej ofercie

Produkty, które oferuje Domus, zostały podzielone na różne kategorie. Można znaleźć wśród nich płytki ceramiczne o różnorodnych rozmiarach, kolorach, kształtach, motywach, stylach, czy przede wszystkim przeznaczeniu – ku uciesze wielu Klientów firmy Domus płytki nadające się do poszczególnych pomieszczeń czy powierzchni zostały intuicyjnie posortowane. Płytki ceramiczne, które mamy w swojej ofercie, to doskonała propozycja zarówno dla Klientów detalicznych, jak i hurtowych – zdecydowanie warto zapoznać się z naszymi propozycjami dla stylowych wnętrz. Domus to gwarancja trwałości, a także estetycznego i ponadczasowego wykończenia.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo