Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Olsztyn

Mieszkasz w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego lub w jego bliskiej okolicy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wysokogatunkowe produkty Domus są dostępne w licznych kolekcjach i już dziś możesz je zamówić w internetowej hurtowni płytek. Olsztyn jest natomiast miastem, do którego dostarczymy je zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych.

Zapewniamy szeroki asortyment najlepszych, wysokogatunkowych kafli gresowych, ceramicznych czy klinkierowych. U nas kupisz płytki do wnętrz, jak i na zewnętrzne tarasy, schody, podesty, elewacje czy ogrodowe ścieżki. Każdy klient może więc znaleźć płytki odpowiednie do swojej aranżacji oraz w preferowanym kolorze, kształcie czy z ulubionym wzorem.

Sprawdzona hurtownia płytek. Olsztyn i okolice

W hurtowni Domus proponujemy płytki w klasycznych barwach, jak i nieszablonowych odcieniach. Oferujemy również wierne imitacje drewna, marmuru, kamienia naturalnego, betonu czy metalu. Posiadamy w sprzedaży różnorodne wersje lastrico, od standardowego w odcieniach szarości i bieli, aż po różowe, zielone czy niebieskie. Do wyjątkowych aranżacji przygotowaliśmy błyszczące i matowe okładziny w kolorze srebra, miedzi i złota.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo