Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Nowy Sącz

Czy wiesz, że Nowy Sącz, chociaż ma mniej niż 100 tysięcy mieszkańców, jest nazywany „zagłębiem polskich milionerów”? Stamtąd bowiem wywodzi się niemal 200 osób o majątku szacowanym na ponad milion złotych. Przedsiębiorczość to drugie imię mieszkańców tego małopolskiego miasta. Duże zakłady produkcyjne, różnorodne usługi i handel tworzą wyjątkowo korzystne warunki dla rozwoju biznesu. Przedstawiamy ofertę Domus z naszej hurtowni płytek. Nowy Sącz jest bowiem miastem, w którym rozwój to także liczne nowo powstające osiedla mieszkaniowe czy firmy o różnym profilu działalności. Proponowane wyroby pierwszego gatunku pochodzą z hiszpańskich i włoskich firm. Importujemy je bezpośrednio z fabryk takich jak: Peronda, Vives, Realonda, Keros, Equipe czy Elmolino.

Bezkonkurencyjna oferta hurtowni płytek dla miasta Nowy Sącz i okolic

W Domus oferujemy szeroką gamę produktów ceramicznych i gresowych, a także klinkier, który sprawdzi się na zewnątrz budynków. Nasze płytki nadają się do wykorzystania we wnętrzach prywatnych, jak i w przestrzeni biurowej, handlowej i komercyjnej. Posiadamy również kafle odpowiednie na zewnętrzne tarasy, balkony, schody czy elewacje budynków.

U nas znajdziesz płytki w stylu klasycznym, retro i rustykalnym, jak i do wystroju nowoczesnego i minimalistycznego, Przygotowaliśmy produkty w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, a wśród nich płytki XXL oraz niewielkie kafle cegiełki, arabeski, rybie łuski, trójkąty i heksagony, mozaiki ścienne czy kafelki trójwymiarowe i strukturalne.

Zakupy w korzystnej cenie w hurtowni płytek Domus

Zamawiając towar, koniecznie sprawdź oferty promocji i zniżek w hurtowni płytek. Nowy Sącz znajduje się na terenie Małopolski, gdzie również realizujemy regularne dostawy zamówionych kafli. Jeśli towar jest aktualnie dostępny w magazynie, możesz w błyskawicznym czasie otrzymać zakupy do domu lub firmy.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo