Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Mysłowice

Ceramika to nasza specjalność! Jeśli chcesz wykończyć swoje pomieszczenia najwyższej jakości produktami, odwiedź naszą hurtownię płytek. Mysłowice to tylko jedna z wielu polskich miejscowości, w których prowadzimy sprzedaż. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy zarówno Klientów nabywających ilości detaliczne, jak i hurtowe – Domus to firma, której zdecydowanie warto zaufać!

Renomowana hurtownia płytek – Mysłowice i inne lokalizacje

Dlaczego to właśnie Domus jest tak dobrym wyborem? Jesteśmy firmą sumienną, świadczącą usługi na różne sposoby – ku wygodzie naszych Klientów działamy nie tylko jako sklep internetowy czy sklepy stacjonarne, lecz także hurtownia płytek. Mysłowice należą do miast, w których Klienci bardzo często zamawiają proponowane przez nas towary. Jeśli mieszkasz w Mysłowicach lub innych regionach Polski, zachęcamy do nawiązania z nami współpracy. Wiąże się ona z korzystnymi warunkami, które z każdym Klientem chętnie ustalimy indywidualnie.

Producenci, których produkty znajdziesz w ofercie naszej hurtowni płytek Mysłowice

Produkty, które oferujemy, pochodzą od znanych i polecanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz płytki ceramiczne popularnych marek, takich jak Argenta, Carmen, Equipe, Realonda, Vives oraz wielu innych. Produkty te wykonano z największą troską o najmniejsze detale, a ich stylistyka jest ponadczasowa. Niezależnie od zmieniających się trendów wnętrzarskich, produkty te będą wciąż stylowe, estetyczne i niebanalne.

Płytki ceramiczne, które oferujemy, to doskonałe materiały do wykańczania rozmaitych pomieszczeń czy przestrzeni przydomowych. Dzięki właściwościom mrozoodpornym poszczególne kolekcje mogą być stosowane na zewnątrz – na balkonie czy na tarasie i nie tylko. Płytki te nadają się ponadto do stosowania na podłodze i ścianach – w zależności od tego, jaki masz pomysł na wykończenie wnętrz. Zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług i samemu przekonać się, jak rzetelnym importerem jest firma Domus.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo