Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Łódź

Województwo łódzkie leżące w centrum naszego kraju jest prężnie działającym ośrodkiem kulturalnym i przemysłowym. To czwarte, co do liczby ludności miasto, dlatego mieszka tutaj wielu klientów naszej hurtowni płytek. Łódź jest miastem, do którego dostarczamy kafle w różnych rodzajach, zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, instytucji czy innych placówek potrzebujących wytrzymałych kafli najlepszego gatunku.

Hurtownia płytek – Łódź. Jakie płytki znajdziesz w ofercie Domus?

Firma Domus istnieje na rynku już od 1991 roku, a nasze salony stacjonarne mieszczą się w Poznaniu, Pile, Strzelcach Opolskich i Katowicach. Znajdziesz w nich produkty, które sprowadzamy bezpośrednio od znanych producentów ceramiki i glazury. Wysokogatunkowe okładziny powstają dzięki połączeniu doświadczenia i nowoczesnych technologii produkcyjnych takich firm, jak: Vives, Baldocer, Azulev, Elmolino, Gayafores czy Geotiles. Oferują również nieszablonowe wzornictwo, które spodoba się miłośnikom różnych stylów architektury wnętrz.

Niezależnie więc od tego, czy preferujesz klasykę, minimalizm, czy chcesz urządzić nowoczesną przestrzeń w wersji skandynawskiej albo w luksusowym klimacie glamour, mamy dla Ciebie odpowiednie materiały.

Wysokogatunkowe produkty do każdego wnętrza

Postaw na wyroby najwyższej jakości i sprawdzonych dostawców. To właśnie oferta, jaką znajdziesz w hurtowni płytek. Łódź jest miastem, do którego dostarczymy towar w każdej ilości. Wybierz produkty dostępne na domus-sklep.pl, a my natychmiast zajmiemy się realizacją Twojego zamówienia. Nasze produkty są wykonane z naturalnej białej i czerwonej gliny. Przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i środowiska, zapewniają efektowny wygląd ścian i podłóg, ich ochronę przed wilgocią, a przy tym są łatwe do czyszczenia.

Polecamy również wytrzymałe płytki gresowe w różnorodnych formatach. To okładziny, które możesz bez przeszkód stosować nie tylko wewnątrz budynków, ale też na tarasie, balkonie czy elewacji zewnętrznej. W ten sam sposób wykorzystasz klasyczną, śródziemnomorską terakotę, którą również mamy w ofercie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także płytki klinkierowe, doskonałe na zewnętrzne ściany.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo