Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Leszno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni płytek. Leszno jest miejscem na mapie Polski, w którym żyją jedni z najbardziej zadowolonych mieszkańców naszego kraju. Przygotowaliśmy więc szeroki asortyment kafli, który dołoży małą cegiełkę radości do tak przyjaznego otoczenia.

W naszej ofercie znajdują się wysokogatunkowe płytki w kolorach, które sprawdzą się w rozmaitej przestrzeni. Stonowane beże i szarości, które zbliżą Cię do natury, jak i energetyczne pomarańcze i czerwienie albo szlachetne odcienie srebra i złota. W takim otoczeniu wzmocnimy poczucie optymizmu i szczęścia, więc nie bój się marzyć i zaprojektuj swoje ulubione wnętrza z płytkami oferowanymi przez firmę Domus. Ich wysoka jakość i wytrzymałość jest również bez zarzutu.

Polecana hurtownia płytek. Leszno – miejsce obsługiwane przez firmę Domus

Różna stylistyka proponowanych kafli pozwoli na zaprojektowanie wystroju nawiązującego do przeszłości, jak retro, art deco czy vintage. Umożliwi też stworzenie futurystycznych projektów w wersji loft czy przytulnych pomieszczeń prowansalskich i luksusowej przestrzeni glamour.

W ofercie przygotowaliśmy dekoracyjne kafle trójwymiarowe i strukturalne oraz wiele wzorów i motywów na płytkach z kolorowymi nadrukami. Polecamy też różne kształty kafli, dlatego oprócz standardowych prostokątów i kwadratów, znajdziesz romby, rybie łuski, trójkąty, oktagony i heksagony czy płytki chevron.

Oferta hurtowni płytek. Leszno i okolice

Staramy się wciąż rozszerzać nasz asortyment, dlatego nasze kafle służą w wielu, różnych wnętrzach. Płytki w wersji wodoopornej wykorzystasz w łazienkach, kuchni, piwnicach czy pomieszczeniach gospodarczych. Z kolei mrozoodporne kafle sprawdzą się w garażu, na tarasie, balkonie czy na zewnętrznej elewacji budynku. Jako ogólnopolska firma, proponujemy dostawy kurierskie do Leszna i okolic, zarówno w małych paczkach dla detalicznych odbiorców, jak i w wersji wielkogabarytowej przesyłki na palecie w przypadku ilości hurtowej.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo