Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Legnica

Domus to jeden z większych i bardziej znanych importerów płytek ceramicznych na terenie Polski. Zarówno Klienci detaliczni, jak i hurtowi bardzo chętnie stawiają na nasze produkty, ponieważ mamy w swojej ofercie wyłącznie płytki wytrzymałe, stylowe i ekologiczne, mogące doskonale uzupełnić i urozmaicić niemal każde wnętrze.

Polecana hurtownia płytek. Legnica to jedno z miast, które obsługuje Domus

Znalezienie dobrego sklepu, który może zaproponować naprawdę wiele różnorodnych płytek, bywa nie lada zadaniem. Dlatego też warto postawić na rozwiązanie, jakim jest hurtownia płytek. Legnica to jedna z miejscowości, w których można skorzystać z szerokiej oferty Domus. Oferujemy różnorodne rodzaje płytek, zarówno podłogowych, jak i ściennych, które po uzgodnieniu, możemy dostarczyć w niemal dowolne miejsce w Polsce.

Sprawdzona hurtownia płytek z dostawą do Legnicy

Domus to firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 1991 roku. W naszej przestrzeni magazynowej znajduje się 100 tysięcy m² płytek, które można zamówić w naszym sklepie internetowym. Domus wychodzi naprzeciw problemom i oczekiwaniom swoich Klientów także w kwestii wysyłki, jako że przy zamówieniu za odpowiednią kwotę wysyłka jest darmowa — szczegóły sprawdzisz w regulaminie.

Hurtownia płytek – Legnica. Jakie płytki oferuje Domus?

Ogromnym atutem naszej firmy jest bogata oferta, którą dysponujemy. W asortymencie Domus, z którym zapoznać się można w sklepie internetowym, znajdują się niezwykle estetyczne płytki ceramiczne podłogowe lub ścienne o różnorodnych wzorach. Wymienić wśród nich można płytki drewnopodobne czy płytki imitujące kamień, a także płytki w rozmaitych stylach wnętrzarskich, przykładowo retro i vintage.

Płytki, które można znaleźć w ofercie Domus, zostały także podzielone na różnorodne kategorie, takie jak płytki do kuchni czy płytki łazienkowe, dzięki czemu znalezienie pożądanego produktu w sklepie Domus jest bardzo łatwe i przyjemne, o czym warto przekonać się samemu.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo