Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Krosno

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych już od 25 lat. Przez tak długi czas zdołaliśmy posiąść ogromną wiedzę na temat tego, co najbardziej cenią nasi Klienci. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą detaliczną, prowadzoną stacjonarnie i internetowo, lecz także sprzedażą hurtową, w związku z czym można określić nas również jako hurtownię płytek. Krosno to tylko jedna z niewielu miejscowości, do której możemy dostarczyć wysokiej jakości płytki.

Hurtownia płytek Krosno – interesująca oferta Domus

W naszej ofercie znaleźć przede wszystkim ceramikę ponadczasową, która nigdy nie wyjdzie z mody. W związku z naszym wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, na co najchętniej stawiają nasi Klienci, i staramy się proponować im najbardziej pożądane przez nich produkty.

Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim płytki ścienne i podłogowe, które sprawdzą się nie tylko we wnętrzu, lecz także na zewnątrz – na balkonie czy tarasie. W naszym sklepie internetowym znaleźć można różnorodne płytki podzielone na liczne kategorie, dzięki czemu znalezienie idealnego modelu jest bardzo proste. Mamy do zaproponowania płytki łazienkowe, kuchenne czy też takie, które sprawdzą się w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto poszukiwania idealnych kafelków ułatwia możliwość sortowania płytek ze względu na wzór czy kolor.

Polecana hurtownia płytek Krosno i okolice

Planujesz remont i nie wiesz, na jakie płytki postawić? Nie musisz podejmować tej decyzji samodzielnie. Odwiedź naszą hurtownię płytek. Krosno to jedna z wielu miejsc, do którego dostarczamy nasze produkty. W naszej hurtowni możesz nie tylko nabyć najlepsze kafelki dla swojego wnętrza, lecz także skorzystać z pomocy specjalistów, dla których tematyka płytek nie ma żadnych tajemnic. Już dziś postaw na wysoką jakość i ponadczasowe piękno płytek, które znajdziesz w hurtowni Domus. Serdecznie zapraszamy!

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo