Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Kraków

Firma Domus istnieje na rynku już od ponad trzech dekad. Nasz salony stacjonarne znajdziesz w Poznaniu, Pile, Strzelcach Opolskich i Katowicach. Szeroką gamę produktów prezentujemy na stronie domus-sklep.pl. Hurtownia płytek jest doskonale przygotowana na różne potrzeby odbiorców.

Dzięki kaflom o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach zaprojektujesz nawet najbardziej oryginalne wnętrza. Zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz firmy, dlatego przygotowaliśmy niezwykle szeroki asortyment okładzin do wnętrz, jak i na tarasy, balkony czy elewacje. Importując wyroby z hiszpańskich i włoskich fabryk, stawiamy na ich wysoką jakość i oryginalny design.

Najlepsza hurtownia płytek. Kraków – miejsce, w którym znajdziesz inspirację

Budujesz lub remontujesz? Szukasz ciekawego pomysłu na wnętrze? Zajrzyj na strony firmy Domus. Znajdziesz tam prawdziwą skarbnicę inspiracji do wykonania nieszablonowego wystroju swojego domu lub firmy. Polecamy płytki w wersji klasycznej, okładziny do luksusowych i eleganckich aranżacji, jak i kafelki rustykalne.

Kraków to miasto z wiekowymi tradycjami. Liczne kamienice i znajdujące się w nich wysokie mieszkania, pozwalają na stworzenie klimatu nawiązującego do przeszłości, jak i wykonanie w nich nowoczesnej metamorfozy. Powstałe w mieście nowoczesne apartamentowce to także wnętrza, w których znajdą zastosowanie nasze płytki do aranżacji retro, vintage, jak i okładziny idealne do wystroju loftowego czy glamour.

Hurtownia płytek – Kraków bliżej niż myślisz

Tworząc ofertę firmy Domus, śledzimy najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Naszymi dostawcami są renomowani producenci jak: Vives, Realonda, Equipe czy Geotiles. Pełną listę współpracujących z nami fabryk, znajdziesz na stronie sklepu Domus. Sieć dystrybucji towarów, jaką stworzyliśmy przez ponad trzy dekady, pozwala nam dotrzeć do klientów w całym kraju. Korzystamy również z usług sprawdzonych firm kurierskich, które ekspresowo odbierają towar z naszych hurtowni płytek. Kraków to miejsce, z którego Ty zamawiasz swoją wymarzoną kolekcję kafli, a my zajmiemy się resztą realizacji, bez względu na to, czy potrzebujesz kilku czy kilkudziesięciu paczek.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo