Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Koszalin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni płytek. Koszalin to miasto z rozległymi terenami zielonymi, położone niedaleko wybrzeża Bałtyku. Jeśli preferujesz stonowane kolory kafli, które mają wiele odniesień do natury, to w szerokim asortymencie firmy Domus znajdziesz między innymi płytki ze wzorami imitującymi powierzchnię kamienia, strukturę drewna czy marmurowych skał z charakterystycznymi żyłkami. Polecamy też kafle w kolorach turkusowej morskiej wody, błękitu nieba i żółtych cytryn czy stonowanej zieleni oliwek. Kupisz także płytki w barwach piaskowego beżu, naturalnej szarości kamienia czy ciemnego węgla lub grafitu.

Polecana hurtownia płytek. Koszalin i okolice

W hurtowni Domus przygotowaliśmy propozycje kafli dla biur, placówek szkolno-wychowawczych oraz obiektów użyteczności publicznej i lokali handlowych. Mamy również wiele produktów, które sprawdzą się w hotelach, punktach gastronomicznych oraz przestrzeni mieszkalnej.

Kolekcje płytek w różnym stylu dopasujesz do wystroju wnętrz w dowolnej wersji. Mamy kafle tradycyjne do pomieszczeń urządzonych w klimacie rustykalnym, retro, kolonialnym, klasycznym, vintage czy wiktoriańskim. Oferujemy również wielkoformatowe płytki do przemysłowego wystroju loft i industrial. Niezliczone kolory sprawdzą się w wielobarwnym stylu pop-art, jak i ascetycznym wystroju minimalistycznym black&white oraz nawiązującym do natury stylu skandynawskim i boho.

Najlepsze produkty w hurtowni płytek. Koszalin w zasięgu dostaw Domus

Firma Domus już wielu lat importuje wysokogatunkowe płytki ceramiczne i gresowe oraz klinkier i terakotę od renomowanych producentów z Hiszpanii i Włoch. Wśród naszych dostawców są między innymi: Pamesa, Geotiles, Elmolino, Peronda, Vives, Realonda, Keros czy Equipe.

Płytki pierwszego gatunku kupisz w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Wykorzystasz je zarówno we wnętrzach, jak i na tarasach, balkonach, zewnętrznej elewacji i schodach czy ścieżkach w ogrodzie.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo