Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Konin

Firma Domus zaprasza do hurtowni płytek. Konin to miejsce, z którego również możesz zamówić ceramikę i glazurę do swojego domu czy firmy. Produkty sprowadzane bezpośrednio z najlepszych włoskich i hiszpańskich fabryk należą do wytrzymałych i wyróżniających się atrakcyjnym designem. Proponujemy między innymi wyroby takich marek, jak: Pamesa, Baldocer, ABK, Vives, Equipe, Geotiles, Peronda, Elmolino, Keros czy Pastorelli. Tworzymy doskonale działającą sieć placówek handlowych, dzięki którym produkty Domus mogą docierać błyskawicznie do odbiorców. Pozwala nam to również optymalizować koszty, co przekłada się na korzystne ceny naszych produktów. Hurtownia płytek Domus zapewnia łatwy dostęp do szerokiego asortymentu płytek, mieszkańcom Konina i jego pięknych okolic.

Wysokogatunkowe okładziny w hurtowni płytek. Konin i okolice

Firma Domus istnieje od 1991 roku. Tak długie doświadczenie w sprzedaży upewniło nas wielokrotnie w tym, że wysoka jakość jest podstawą wiarygodności u klientów. Dbamy więc o to i starannie dobieramy swoich dostawców, którzy również i nas nie zawiodą, gwarantując wysokogatunkowe kafle wykonane z najlepszych surowców. W naszej ofercie znajdują się płytki wykonane z czerwonej i białej gliny. Te ekologiczne materiały są nie tylko sprawdzone od lat, ale i przyjazne dla ludzi i środowiska naturalnego. Są dostępne w różnych formatach, kolorach i wzorach, więc dopasujesz je do aranżacji w każdym stylu.

Hurtownia płytek. Konin z dostępem do wysokogatunkowych produktów Domus

W ofercie hurtowni płytek Domus posiadamy także wyjątkowo wytrzymałe płytki z gresu, który w wielu przypadkach jest stosowany również na zewnątrz. Jego odporność na niskie temperatury, wilgoć czy inne niekorzystne czynniki atmosferyczne, pozwala na wykonanie bezpiecznych nawierzchni na tarasie, balkonach, schodach czy elewacji zewnętrznej. Polecamy również płytki klinkierowe, które sprawdzą się na zewnątrz budynków o każdej porze roku.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo