Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Jaworzno

W Domus stawiamy na produkty najwyższej jakości, które można znaleźć w naszej hurtowni płytek. Jaworzno to jedna z miejscowości, w której można zamówić najlepszą ceramikę od włoskich i hiszpańskich producentów. W Domus dbamy o to, aby nasi Klienci mieli możliwość wyboru spośród płytek ceramicznych najwyższej klasy, które posłużą im przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bogata oferta naszej hurtowni płytek – Jaworzno

W Domus zajmujemy się importem wytrzymałych i niebanalnych stylistycznie okładzin, a także dystrybuowaniem ich na terenie całej Polski. Stawiamy na płytki ceramiczne, pochodzące z Hiszpanii oraz Włoch, ponieważ to właśnie tamtejsi projektanci tworzą ceramikę najwyższej klasy.

Produkty, które oferujemy zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych udostępnione są na stronie naszego sklepu internetowego. Dostępne płytki podzieliliśmy na kategorie według różnorodnych kryteriów, takich jak rozmiar, kolor, kształt, motyw, styl wnętrzarski, do którego doskonale pasują, czy ich przeznaczenie. Wysoki stopień organizacji naszego towaru umożliwia łatwe znalezienie idealnego produktu.

Zaufana hurtownia płytek Jaworzno

Doskonale wiemy, jak trudno czasem o rzetelną hurtownię płytek, szczególnie poza okolicami miast wojewódzkich. To dlatego z naszych usług bardzo często korzystają Klienci z Jaworzna i okolic – świadczone przez nas usługi często okazują się znacznie korzystniejsze pod względem ceny i pozostałych warunków niż u konkurencji.

Hurtownia płytek – Jaworzno i nie tylko

Warto pamiętać o tym, że produkty w ilościach hurtowych można zamawiać u nas do dowolnego miejsca w Polsce. W związku z tym z naszej oferty skorzystać mogą nie tylko klienci z Jaworzna i okolic, lecz także osoby z całego kraju zainteresowane świetną ceramiką. Szczegóły zamówienia hurtowego należy uzgodnić z naszą obsługą.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo