Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Jastrzębie-Zdrój

Domus już od lat 90. XX wieku zajmuje się dystrybucją importowanych z Włoch i Hiszpanii płytek ceramicznych. Produkty te sprowadzamy właśnie z tych krajów, ponieważ są niezaprzeczalnie najlepsze w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, który oferuje nasza hurtownia płytek. Jastrzębie-Zdrój to tylko jedno z wielu miejsc, do których możemy dostarczyć złożone zamówienie.

Domus, czyli polecana hurtownia płytek Jastrzębie-Zdrój

Domus od lat robi to, na czym zna się najlepiej, czyli zajmuje się importowaniem wysokiej jakości płytek ceramicznych i dystrybuowaniem ich w całej Polsce. W Jastrzębiu-Zdrój od lat zauważyć można było wysokie zapotrzebowanie na usługi tego rodzaju. To dlatego w tej miejscowości i okolicach Klienci bardzo często zamawiają nasze produkty. Z ich szerokim wyborem zapoznać się można w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych, z których dwa znajdują się właśnie na Śląsku.

Najlepsza hurtownia płytek? Jastrzębie-Zdrój to jedna z licznych lokalizacji, do których wysyłamy zamówienia internetowe. Jeśli chodzi o zamówienia hurtowe, te również możemy dostarczyć do wybranego miasta w Polsce – szczegóły zamówienia i warunki dostawy należy uzgodnić bezpośrednio z naszymi pracownikami.

Hurtownia płytek – Jastrzębie-Zdrój. Co znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie Domus znaleźć można przede wszystkim płytki ceramiczne. Stawiamy na okładziny z Hiszpanii i Włoch, ponieważ większość najbardziej znanych i polecanych producentów wytwarza swoje produkty właśnie w tych regionach.

Ogromny wybór produktów, który udostępniamy na stronie naszego sklepu internetowego, zebrany został w różnorodne kategorie, dzięki którym znalezienie odpowiednich produktów jest bardzo proste. Płytki o dużych wymiarach 120×120 cm? Płytki trójkątne? A może płytki, które wpiszą się we wnętrze w stylu skandynawskim? Te i wiele innych produktów znajdziesz w bogatej ofercie Domus.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo