Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Gorzów Wielkopolski

Domus to jeden z największych importerów płytek ceramicznych w Polsce. Dysponujemy obszerną przestrzenią magazynową, w której składujemy ogromne ilości płytek ceramicznych, cały czas dostępnych do Twojej dyspozycji. Działamy nie tylko jako sklepy stacjonarne i sklep internetowy, lecz także jako hurtownia płytek. Gorzów Wielkopolski to jedna z lokalizacji, w których stale pozyskujemy nowych Klientów, w związku z czym wszystkie osoby prywatne czy firmy z tych okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znana hurtownia płytek – Gorzów Wielkopolski i nie tylko

Jesteśmy firmą, na którą chętnie stawiają Polacy – realizujemy zamówienia w krótkim czasie, a nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, adekwatnych do ich jakości. Płytki ceramiczne importujemy z Włoch i Hiszpanii, czyli miejsc, które słyną z niebywałej jakości ceramiki. Następnie dystrybuujemy je na terenie Polski specjalnie z myślą o naszych Klientach, którzy cenią doskonałą estetykę i trwałość.

Współpraca z naszą hurtownią płytek – Gorzów Wielkopolski i okolice

Wszystkie firmy, które podejmowały z nami dotychczas współpracę, mogą poręczyć za jakość naszych produktów i rzetelność naszej marki. Produkty, które oferujemy, udostępnione są na stronie internetowej naszego sklepu, co sprawia, że zapoznanie się z naszą ofertą jest nad wyraz łatwe i przyjemne. Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami – jeśli jesteś zainteresowany zostaniem jednym z naszych Klientów hurtowych, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Płytki ceramiczne najwyższej klasy, czyli co ma do zaoferowania nasza hurtownia płytek Gorzów Wielkopolski

Płytki ceramiczne, które obejmuje nasz asortyment, podzieliliśmy na liczne kategorie, co sprawia, że znalezienie odpowiedniego modelu czy kolekcji staje się bezproblemowe. Nasza oferta obejmuje płytki ponad 50 renomowanych marek, więc jeśli interesuje Cię konkretny producent, prawdopodobnie znajdziesz jego produkty właśnie u nas.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo