Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Gdańsk

Firma Domus działa na rynku ceramiki i glazury już od 1991 roku. Nasze placówki handlowe znajdziesz w Poznaniu, Pile, Katowicach i Strzelcach Opolskich. To także szeroka oferta, jaką zapewnia nasza hurtownia płytek. Gdańsk, gdzie kwitnie turystyka i działają atrakcyjne obiekty rozrywkowe jest miejscem, do którego również dostarczamy swoje towary. Jesteśmy gotowi na zaopatrzenie ich w najlepszej jakości płytki na ściany czy podłogi, dzięki którym pomieszczenia nie tylko są komfortowe do sprzątania, ale i wygodne w codziennym użytkowaniu. Atrakcyjne wzornictwo wpływa także na pozytywny odbiór nowoczesnej i modnie urządzonej przestrzeni.

Najlepsza hurtownia płytek. Gdańsk i okolice

Hurtownia Domus jest doskonale przygotowana na różne potrzeby odbiorców. Oferuje szeroki asortyment kafli do wnętrz prywatnych, biurowych i komercyjnych. Posiadamy również kafle odpowiednie na zewnętrzne tarasy, balkony, schody czy elewacje budynków.

Niezależnie od tego, czy preferujesz styl klasyczny czy minimalistyczny i nowoczesny wystrój, mamy dla Ciebie produkty w różnych kolorach i rozmiarach. Proponujemy zarówno niewielkie kafle cegiełki, arabeski, rybie łuski, trójkąty, heksagony czy mozaiki ścienne, jak też kafle trójwymiarowe i strukturalne, które dodają pomieszczeniom głębi. Polecamy również wielkoformatowe płytki na ściany i podłogi oraz uniwersalne kafle podłogowo-ścienne, idealne do monochromatycznych, dużych przestrzeni.

Dlaczego hurtownia płytek? Gdańsk – dostawy dla każdego klienta

Przeglądając strony naszego sklepu internetowego Domus, znajdziesz wiele kolekcji takich firm, jak Vives, Geotiles, Elmolino czy Equipe. Jeśli zamówisz towar aktualnie dostępny w magazynie, zakupy pojawią się błyskawicznie przed drzwiami Twojego domu lub firmy. Dostarczymy go w ilości detalicznej jak i hurtowej.

Cały asortyment firmy Domus obejrzysz na stronie domus-sklep.pl. Płytki importujemy bezpośrednio od producentów z Hiszpanii i Włoch.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo