Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Dąbrowa Górnicza

Domus to firma, której głównym obszarem działalności jest dystrybucja wysokiej jakości płytek ceramicznych. Na polskim rynku działamy już od ponad 25 lat, a przez ten czas zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów. Nie każdy jednak wie, że prowadzimy nie tylko sklep internetowy czy salony stacjonarne, lecz także hurtownię płytek. Dąbrowa Górnicza to jedno z wielu miejsc w Polsce, w których można zamawiać nasze produkty.

Renomowana hurtownia płytek Dąbrowa Górnicza

Wiele hurtowni płytek ceramicznych ma w swojej ofercie jednakowe produkty, sprowadzane od okolicznych dostawców. To dlatego Domus tak bardzo wyróżnia się spośród nich – nasze produkty dystrybuujemy z krajów słynących z najlepszej ceramiki, takich jak Hiszpania czy Włochy. Dzięki naszej niebanalnej ofercie i ogromnej wytrzymałości proponowanych produktów zyskaliśmy w Polsce niemałą renomę.

Domus, czyli hurtownia płytek – Dąbrowa Górnicza i nie tylko

Aby zapoznać się z bogatą ofertą Domus, warto odwiedzić nasz sklep internetowy, w którym dzięki intuicyjnie rozplanowanym kategoriom, z łatwością znaleźć można produkty odpowiadające potrzebom różnorodnych Klientów. Zapraszamy także do naszych sklepów stacjonarnych. Nasze produkty wysyłamy także do dowolnego miejsca w Polsce, czy to w ilości detalicznej, czy hurtowej.

Przepiękne i wytrzymałe płytki ceramiczne, które oferuje nasza hurtownia płytek – Dąbrowa Górnicza

Dysponujemy niezwykle rozbudowanym asortymentem, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Oferowane płytki ceramiczne dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach czy kolorach. Wśród dostępnych kształtów płytek wymienić można płytki prostokątne, ośmiokątne czy nawet trójwymiarowe. Nasza oferta obejmuje płytki o różnych motywach i stylach, dzięki czemu można łatwo dopasować je zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. W Domus znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz do wykończenia danego wnętrza bądź powierzchni zewnętrznych.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo