Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Częstochowa

Jesteś przedsiębiorcą zajmującym się wykończeniem wnętrz? A może inwestorem, który oddając swoje obiekty do użytku klientom, przygotowuje je w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli potrzebujesz dobrego dostawcy płytek ceramicznych i gresowych – zapraszamy do naszej hurtowni płytek. Częstochowa jest miejscem, do którego dostarczymy towar z szerokiej gamy produktów sprowadzanych bezpośrednio od producentów z Włoch i Hiszpanii. Korzystne ceny, wysoka jakość i nasze doświadczenie w handlu, które zdobywamy już od 1991 roku, pozwoli Ci bez obaw złożyć zamówienie w naszej firmie. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od wyszukiwania idealnych produktów dla klienta i bezpieczny transport kafli, aż po maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na przesyłkę.

Najlepsza hurtownia płytek. Częstochowa – ważne miasto na mapie firmy Domus

Niezależnie od tego, czy wolisz nieszablonowy design czy klasykę, szukasz wyjątkowych wzorów albo stawiasz na tradycyjne materiały do wykończenia wnętrz, znajdziesz je w naszej hurtowni płytek. Częstochowa to miasto, do którego dostarczymy kafle za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich.

Polecamy płytki do wnętrz oraz na zewnętrzne tarasy, balkony, werandy czy elewacje budynków. Z naszych płytek wykonasz także ścieżkę w ogrodzie czy przydomowy basen. Wyroby, jakie znajdziesz w domus-sklep.pl są dostępne w rozmaitych odcieniach, rozmiarach i kształtach. Proponujemy zarówno niewielkie kafelki, jak i wielkoformatowe płytki, których krawędzie mają długość przekraczającą 1 metr.

Bogata oferta hurtowni płytek dla Częstochowy i okolic

Proponujemy kafle do mieszkań prywatnych, obiektów użyteczności publicznej i lokali komercyjnych. Serdecznie zapraszamy firmy, które zajmują się remontami wnętrz na dużą skalę, jak i właścicieli hoteli i pensjonatów, czy zarządców szkół, przedszkoli oraz innych placówek, do których potrzebne są wysokogatunkowe okładziny zapewniające efektowny wygląd pomieszczeń, łatwe sprzątanie i właściwą higienę na co dzień.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo