Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Ciechanów

Domus to firma prowadzona przez specjalistów w dziedzinie ceramiki. Od lat zajmujemy się importowaniem płytek z Hiszpanii i Włoch, czyli krajów, które są liderami w branży ceramicznej. Z naszych usług korzystają nie tylko Klienci prywatni, lecz także sklepy czy hurtownie płytek. Ciechanów to jedna z wielu lokalizacji, do których dostarczamy nasze towary.

Polecana przez wielu hurtownia płytek Ciechanów

Domus działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy ogromną wiedzę i mnóstwo doświadczenia związanego z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. To dlatego obecnie z naszych usług korzystają Klienci z całej Polski, zarówno ci, składający zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Jeśli szukasz wysokiej jakości płytek ceramicznych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w sklepie internetowym.

Domus – sklep internetowy i hurtownia płytek. Ciechanów i inne miasta

Z naszej oferty możesz skorzystać na kilka sposobów. Otóż od lat prowadzimy cztery salony stacjonarne, znajdujące się w Pile, Katowicach, Strzelcach Opolskich i Poznaniu. Jeśli jednak lokacje te są dla Ciebie zbyt daleko, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem online. Zamówienia hurtowe składać można telefonicznie lub mailowo, do czego również zachęcamy.

Co oferuje nasza hurtownia płytek Ciechanów?

W asortymencie naszej hurtowni płytek znajdziesz wszystkie materiały niezbędne do wykańczania pomieszczeń i rozmaitych przestrzeni w sposób funkcjonalny i estetyczny. Nasza oferta obejmuje kompletne kolekcje płytek, takich jak okładziny ścienne i podłogowe, nadające się do wykładania salonów, łazienek, kuchni, tarasów, i wielu innych miejsc. Popularnością cieszą się także proponowane przez nas płytki imitujące naturalne materiały, takie jak drewno bądź kamień. W naszej ofercie znajdziesz produkty pochodzące od najbardziej znanych producentów na rynku europejskim i nie tylko.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo