Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Chorzów

Szukasz dostawcy płytek ceramicznych, który pozyskuje towary bezpośrednio od producentów? Takiego, który doskonale wie, jak rozpoznać ceramikę najwyższej klasy? Z pomocą przychodzi Domus, czyli doświadczony importer i dystrybutor płytek ceramicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą detaliczną, jak i tą, którą proponujemy jako hurtownia płytek. Chorzów to jedno z wielu polskich miast, w których możemy zrealizować Twoje zamówienia.

Domus, czyli sklepy stacjonarne, sklep internetowy i hurtownia płytek. Dostępna również w Chorzowie!

Firma Domus działa na polskim rynku od ponad 25 lat. To dzięki zaufaniu naszych Klientów mogliśmy rozpocząć działalność nie tylko poprzez nasze cztery salony stacjonarne i sklep internetowy, lecz także jako hurtownia płytek. Chorzów to jedna z miejscowości, w których Klienci bardzo często poszukują wysokiej jakości płytek ceramicznych w ilościach hurtowych. To dlatego z chęcią świadczymy nasze usługi również w tym obszarze. Jeśli jednak mieszkasz w innej części Polski, dostawa towarów także nie będzie stanowiła problemu.

Co oferuje nasza hurtownia płytek? Chorzów i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim płytki ceramiczne o niebanalnej estetyce. Są to zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe, nadające się do wykończenia różnorodnych wnętrz. Specjalnie z myślą o Twojej wygodzie, w naszym sklepie internetowym posortowaliśmy je według licznych kryteriów, takich jak rozmiar, przeznaczenie czy wizualne inspiracje, które posłużyły do stworzenia danych kolekcji płytek. Dzięki temu zabiegowi znalezienie produktów idealnie wpisujących się w Twoje gusta jest niezwykle łatwe.

Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany, jednak łączy go jeden wspólny mianownik – najwyższa jakość wykonania. Proponowane towary sprowadzamy wyłącznie od najbardziej znanych i polecanych zagranicznych producentów, dzięki czemu są to produkty, na których można polegać.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo