Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Bydgoszcz

Bydgoszcz jest największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Klienci z tego rejonu, mogą skorzystać z oferty naszej hurtowni płytek. Bydgoszcz należy do miast, gdzie realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. W szerokim asortymencie Domus możesz wybrać kafle do domu, biura, sklepu, hotelu czy wielkopowierzchniowych obiektów użyteczności publicznej.

Polecana hurtownia płytek. Dostawy do Bydgoszczy.

Mamy w ofercie niewielkie szkliwione kafle do kuchni, błyszczące mozaiki do łazienki czy wielobarwne płytki patchworkowe do zaprojektowania ceramicznych dywanów na posadzkach salonów, jadalni i korytarzy. Dostępne są modele kafli z nieszablonowymi wzorami, jak i wierne imitacje drewna, betonu, kamienia, marmuru czy metalu. Polecamy także nowoczesne wersje lastrico w różnorodnych odcieniach oraz popularny klinkier przeznaczony do stosowania na zewnętrznych elewacjach i schodach. W ofercie jest również wytrzymały i mrozoodporny gres, który sprawdzi się w trudnych warunkach klimatycznych zarówno podczas gorącego lata jak i mroźnej zimy.

Wysokogatunkowe produkty w naszej hurtowni płytek. Bydgoszcz i inne lokalizacje

Firma Domus istnieje na rynku już od 1991 roku. Współpracując z takimi producentami, jak: Baldocer, Equipe, Realonda, Keros, Peronda, Vives czy Elmolino, możemy zapewnić, że oferowane i sprawdzone od lat produkty tych marek odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością i odpornością na ścieranie. W hurtowni płytek, możesz je wybrać w różnych kształtach, kolorach, rozmiarach i stylistyce. U nas znajdziesz płytki w stylu retro, klasycznym, rustykalnym, vintage, skandynawskim, glamour, a także minimalistyczne płytki industrialne. Komfortowe do utrzymania w czystości, sprawdzają się nie tylko w aranżacjach wewnątrz budynków, ale i na ścieżkach w przydomowym ogrodzie, na tarasie, balkonie czy na elewacji budynku.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo