Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Hurtownia płytek Bielsko-Biała

Zamów nowoczesne i wytrzymałe produkty w naszej hurtowni płytek. Bielsko-Biała jest miastem położonym w malowniczych Beskidach. To właśnie tutaj dostarczamy nasze okładziny na ściany i podłogi. Możesz je zamówić w ilości hurtowej lub detalicznej. Proponujemy płytki do wnętrz oraz kafle mrozoodporne z gresu i klinkieru, które zastosujesz na tarasach, balkonach, elewacjach zewnętrznych czy schodach. Wysokogatunkowe produkty importujemy bezpośrednio z włoskich i hiszpańskich fabryk takich firm, jak: Peronda, Baldocer, Equipe, Vives, ABK, Keros, Pamesa czy Geotiles.

Jakie produkty znajdziesz w hurtowni płytek? Bielsko-Biała wśród miast obsługiwanych przez firmę Domus

Wszystkie, dostępne w ofercie produkty znajdziesz na stronie domus-sklep.pl. Poszczególne kategorie, podzielono na płytki przeznaczone do różnych pomieszczeń, jak i dostępne w rozmaitych stylach, rozmiarach i kształtach. Proponujemy między innymi małe kafelki w kształcie rybiej łuski, arabeski, metro czy cegiełki, jak też płytki chevron, trójkąty, heksagony i oktagony. Mamy również kafle trójwymiarowe i strukturalne dekory na ścianę. Wśród wielkoformatowych płytek znajdziesz klasyczne i nowoczesne formy, które doskonale sprawdzą się w przestronnych holach, salach konferencyjnych czy restauracjach.

Poznaj ofertę hurtowni płytek. Bielsko-Biała i okolice

Dla klientów firmy Domus stale przygotowujemy asortyment modnych kafli w różnych stylach. W dziale promocji i wyprzedaży znajdziesz także końcówki kolekcji i pełnowartościowe produkty w różnych rodzajach. Począwszy od klasyki i retro, aż kafle imitujące beton, marmur, cegłę, kamień czy metal, kupisz u nas płytki pasujące do rozmaitych aranżacji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertę na domus-sklep.pl. Możesz również odwiedzić salony stacjonarne Domus w Katowicach, Pile, Poznaniu i Strzelcach Opolskich.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo