Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Firma

domus_firma
Domus istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Posiadamy cztery nowoczesne salony sprzedaży. Prowadzimy również sprzedaż internetową. W naszej ofercie znajdują się włoskie, hiszpańskie i niemieckie płytki ceramiczne, gresy polerowane oraz wyposażenie łazienek renomowanych producentów polskich i zagranicznych.
Oto dla czego warto z nami współpracować:

 

1991 2 Doświadczenie

Działamy od 1991 roku. Mamy doświadczenie, nie kopiujemy innych lecz wytyczamy i podążamy własną ścieżką rozwoju. Nasza filozofia to permanentne budowanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami.

 

 

1991 2 Serwis

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą techniczną. Dział reklamacji tworzą najbardziej doświadczeni pracownicy, których celem nadrzędnym jest dbanie o zadowolenie klientów.

 

 

1991 2 Niskie ceny

Jako bezpośredni importerzy mamy możliwość negocjowania cen z producentami. Dokładamy wszelkich starań aby nasze ceny były najniższe na rynku.

 

 

1991 2 Śledzimy najnowsze trendy

Regularnie odwiedzamy największe targi branżowe w kraju i na świecie. Znamy doskonale oczekiwania naszych klientów, budujemy naszą ofertę tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

 

 

1991 2 Własne magazyny

W naszych magazynach posiadamy większość oferowanych produktów. Pozostałe sprowadzamy bezpośrednio od producentów.

1991 2 Tradycyjnie i nowocześnie

Nasze produkty można kupować zarówno tradycyjnie w salonach stacjonarnych jak i nowocześnie w sklepie internetowym.

 

1991 2 Odpowiedzialna polityka kadrowa

W firmie pracuje stała, doświadczona załoga. Nasi pracownicy korzystają z możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju kariery, uczciwych warunków zatrudnienia oraz z opieki socjalnej. Ma to przełożenie na wysoką kulturę pracy oraz profesjonalizm.

 

1991 2 Jesteśmy blisko Was

Jesteśmy bliżej klientów niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej stronie internetowej oraz mediom społecznościowym mamy możliwość nie tylko dzielić się własnymi pomysłami i inspiracjami ale również słuchać i odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

 

1991 2 Ekologia

Dbamy aby nasi dostawcy skutecznie rozwijali przyjazne środowisku technologie produkcyjne. Dzięki temu nasi klienci oraz my sami przyczyniamy się do ograniczania degradacji środowiska naturalnego.

1991 2 Wspieramy naszych mniejszych braci

Wspieramy podopiecznych schroniska dla zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej.

 

 

 

 

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo