Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Domus Ceramika – Katowice Porcelanowa 23 – Płytki i wyposażenie wnętrz

JUŻ OTWARTE

Domus Ceramika – Katowice ul. Porcelanowa 23

Płytki i wyposażenie wnętrz

 

Długo oczekiwane otwarcie nowego salonu firmy Domus w Katowicach nareszcie dobiegło końca. Po 7 miesiącach prac, prowadzonych pod czujnym okiem konserwatora zabytków na terenie dawnej  fabryki porcelany otwarliśmy jedyne takie na śląsku, w pełni wyposażone centrum wnętrzarskie.

 W otoczeniu starych murów z charakterystycznej czerwonej cegły zaprezentowane zostały najpiękniejsze płytki ceramiczne produkcji włoskiej oraz hiszpańskiej. Ponadto znajdziecie u nas wyposażenie łazienek, w tym najciekawsze produkty marki Ravak, która w salonie ma swoja  specjalną strefę. Na tle odrestaurowanej, postindustrialnej architektury pokazaliśmy również niezwykle ciekawe oświetlenie do domów i mieszkań. Są to między innymi lampy sufitowe, kinkiety i plafony zarówno te rustykalne jak i nowoczesne.  

Firma Domus to jeden z głównych importerów płytek najlepszych europejskich producentów, posiadający własne stany magazynowe. Dla tego część najbardziej popularnego asortymentu zaprezentowanego na ekspozycji przy Porcelanowej 23, znajduje się zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki magazynie.  

Naszym marzeniem jest sprawić, aby czas który u nas spędzisz nie był poświęcony jedynie na robienie zakupów. Pragniemy inspirować, wspierać Cię w realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów albo wręcz przeciwnie, pomagać w odnajdywaniu własnego stylu. Nasza wrażliwość na piękno, wiedza i doświadczenie oraz magiczny klimat miejsca w którym jesteśmy obecnie,  to szczególne zalety których nigdzie indziej nie znajdziesz. Odwiedź nas a przekonasz się że jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Jak do nas trafić?

To bardzo proste. Obecnie funkcjonujący, w pełni wyposażony punkt sprzedaży płytek znajduje się w zrewitalizowanym już budynku pofabrycznym Porcelanowa 23 – 2A.. Można się do niego dostać bezpośrednio z wygodnego parkingu, zlokalizowanego tuż przy głównym wjeździe do Fabryki Porcelany.
 

kom.: 604 139 990

tel. 32 20-30-610

tel. 32 20-30-611

ul. Porcelanowa 23

40-246 KATOWICE

KUPON RABATOWY!

Wszystkich, którzy chcą odwiedzić nas już teraz zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 18:00 i w sobotę od 9:00 do 15:00.

Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo