Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Barwy południa – nowy trend w ceramice

podłogowe płytki wzorzyste

 

 

Wakacje niesyty się kończą, dni są wyraźnie krótsze a poranki chłodniejsze. Ci z nas którym udało się wyjechać na  zagraniczne wakacje z pewnością przywieźli ze sobą wiele ciekawych wspomnień. Mieli okazję poznać inną kulturę, mogli podziwiać tamtejsze krajobrazy oraz architekturę. Jedną z najcenniejszych rzeczy jakie można zaobserwować w trakcie zagranicznych wojaży jest otoczenie w jakim mieszkają i spędzają swój czas żyjący tam ludzie. Z tego powodu, zamiast przebywać całe dnie na plażach coraz częściej aktywnie zwiedzamy odwiedzane miejsca.

 

Panująca w Polsce moda na podłogowe płytki ceramiczne przyozdobione dużą ilością wzorów, posiadające na swojej powierzchni liczne desenie, a także nieskończenie różnorodne patchworki, to zjawisko które jak się podejrzewa wprost wynika z naszych podroży po świecie. Zachwyceni kulturą tak zwanych krajów południa, często pragniemy posiąść choć namiastkę klimatu jaki tam panuje. Z tego powodu, aranżując swoje mieszkanie lub dom coraz częściej kierujemy się tą estetyką która wprost nawiązuje do południowego stylu.

 

W salonach sprzedaży Domus oraz w naszym sklepie internetowym można znaleźć prawdopodobnie największy w Polsce wybór tego typu kafelków. Importowane przez nas kolekcje należą do najlepszych i najciekawszych z pośród wszystkich jakie oferują hiszpańscy producenci płytek. Jako bezpośredni importerzy, możemy zapewnić najlepsze ceny oraz szybki czas realizacji zamówień.

 

Dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji zakochać się w barwach południa, przedstawiamy najpopularniejsze wśród naszych klientów podłogowe  i ścienne płytki wzorzyste:


Projekt: Zespół domus - Wykonanie: Zespół domus i Bagelo