Praca: Sprzedawca

job2

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko

SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:
– obsługa klientów detalicznych stacjonarnych i internetowych
– dbanie o właściwą ekspozycję towaru
– wdrażanie nowych pomysłów zespołu
– utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami

Oczekiwania wobec Kandydatów:
– wykształcenie min. średnie
– zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
– odpowiedzialność i zaangażowanie
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– Umowę o prace na czas nieokreślony
– atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym (2500 – 4000zł/brutto)
– pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

Miejsce pracy: Katowice

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail praca@domus.pl w tytule wpisując „Praca – Sprzedawca”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bagelo.pl