Praca Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

W związku z rozwojem naszej firmy Domus Sp.J, poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego do sprzedaży płytek ceramicznych w województwie śląskim i małopolskim.

Opis stanowiska:
– obsługa klienta hurtowego,architektów i wykonawców
– budowanie stałych relacji z klientami oraz wyszukiwanie nowych klientów
– realizacja celów sprzedażowych
– doradztwo w zakresie oferowanych produktów
– przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania:
– wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta minimum 1 rok
– samodzielność
– zorientowanie na efektywność i wyniki
– prawo jazdy
Oferujemy:
– umowa o pracę po okresie próbnym
– stałe wynagrodzenie + system premiowy
– szerokie wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego
– przyjazna atmosfera
– niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód.

CV prosimy wysłać drogą mailową na adres e-mail: iwona@domus.pl lub osobiście dostarczyć do naszego salonu sprzedaży w Katowicach Al. Roździeńskiego 97 (Park handlowy RAVA).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Domus Sp.J z siedzibą w Strzelcach Opolskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bagelo.pl